Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-04-2006, 20:20   #17
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Bakın yayın oltası nereye kaydı ne diyeyim bizim kimyamızda var herhalde tartışmak her şeyi çok iyi biliriz her konudan anlarız her hangi bir konudan anlamasakta anlıyor gibi yapıp ahkam keseriz.benim başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ,bundan iki sene veya üç sene evvel derneklerimizin internette olan forumuna üye oldum ve şöyle bir yazı yazdım..merhaba arkadaşlar ben almanyadan selim öner bana tatlısuavında en zor soruları sorabilirsiniz sizlere yanıtlamaya çalışırım..diye vay senmisin yazan arkadaşın biri hemen cavabı yapıştırdı BİZİM almanyadan hele hele en zor soruları isteyen birine hiç sorumuz olmaz diye ee çok biliyoruz ya bu konuda her türlü imkanımız var elimizin altında binlerce kitap basılmış Türkce olarak binlerce görsel (video-dvd-tv)bilgi var her birimizde,derneklerimiz on binler civarında,bizleri bilgiye boğuyorlar neyse bu arkadaşa özelden bir yazı yazdım,bu arkadaşta nezaketle bir cevap yolladı,amacının sitede bulunan üstadlarının benim yazıma alınmış olabileceklerini yazdı,halbuki ben bu sitede yazılan bazı yanlış yazılar üzerine yazı yazıp yardım etmek istemiştim belli bir süre sonra sorular gelmeye başladı,şu konu hakkında bilgisi olan yok mu efendim bu konuyu nasıl açıklayabilir forum üyeleri gibi sorulan soruların hepsi yanıtsız kaldı bende cevap yazmadım o günden sonra, siteye ne mi oldu iflas..daha çok konular var yazabileceğim ama insanları incitmek pek hoşuma gitmiyor şahsen,ara sıra bazı yazılarım oldu çok sert olmasada bu sitede başka siteler hakkında çünki ben bütün siteleri gezip yazılanları okuyorum inanın çok yanlış yazılar var içlerinde bazen müdahele edebiliyorum bazen sadece okuyup müdahele edemediğim için üzülüyorum.neyse gerçek konuya gelince arkadaşım Star sen genede kal sitede seninle yazışmak isteyen arkadaşlarla irtibatın olsun ötekileri görme benim hikayemdeki gibi küsme çünki sendende bu sitedeki arkadaşların eminim çok öğreneceği vardır bak bir arkadaşımızı kaybettik Kardeşim SAMİ,yazmıyor artık sebebini bilmiyorum ama gelecektir bir gün yine aramıza bundan eminim ve senin gibi değerli bir arkadaşıda kaybetmek istemiyoruz kal ve bizimle bilgilerini paylaş derim ben....

Not.bu yazımda Star arkaşın yanında olup her hangi başka bir arkadaşın karşısında değilim bunun iyi anlaşılmasını istiyorum ben sadece star arkadaşımızın bizimle kalmasını istiyorum yoksa iki kişinin arasında taraf olmak bana düşmez ve haddime değildir.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla