Yalnız Mesajı Göster
Eski 04-03-2011, 09:38   #17
Bornovalı
Kaptan

Bornovalı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ali rıza abi
dostlarla yapılan sohbetleri hiç bir zaman kıskanmadım bilakis mutlu oluyorum.elimde imkanlarım oldukça böyle toplantı veya muhabbetlere katılmak isterim.
kıskanmak dersek değişik yorumlara neden olabilir.
her toplantı veya muhabbetlerde katılamayan kişilerde anılıyor merak etme
bu gün burda toplanılmıştır yarın başka bir yerde bakarsın su kenarındada olabilir.böyle toplanmalarda çok güzel sohbetler ve balık organizasyonları çıkıyor.bellimi olur bakarsınız bir kıyı organizasyonu konuşulmuştur.konuşulduda yakın bir zamanda açıklarız şöyle geniş kapsamlı eğlenceli ailece belki hatırlarsınız bornovalı nikli rıdvan kardeşimizin güzel bir teklifi vardı o mevzuyu hep beraber konuşup karar vercez balığın en bol olduğu ve ailelerin katılmasında bir sorun olmayacağı güzel bir havada yapmayı uygun görebiliriz.
zaten sitemizdede fazlasıyla iyi yürekli düzeyli dostlarımız var olmaz gözüyle bakmıyoruz.hep beraber karar veriyoruz
anlıcan sen yoksan o toplantı muhabbetlerinde merak etme hiç kimseyi unutmuyoruz kulaklarını çınlatıyoruz

saygılarımla ali rıza abi.
Ustacım öncelikle konuya gösterdiğin ilgi için çok teşekkür ederim,senin ve bizler gibi duyarlı olan dost ve arkadaşlarımızın sayesinde sitemizin sadece Amatör balıkçılık sitesi değil,aynı zamanda manevi değerlerine sahip çıkan ve bu çizgide çalışmalar yapan örnek bir topluluk olduğumuzu da ortaya koymuş olacağız.
Tekrar ediyorum burda amacımız reklam yapmak falan değil örnek olmaktır,ancak böyle bir organizasyonun bir çok yazılı ve görsel basında yer alacağını tahmin ediyorum.

RIDVAN/1974/BORNOVA
Bornovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla