Yalnız Mesajı Göster
Eski 08-12-2011, 09:30   #1
CEMAKO
Tayfa

Varsayılan YAĞMUR'un BANA HEDİYESİ

Arkadaşlar öncelikle merhabalar
dün çok güzel yağmur yağdı akşam üzerine doğru rüzgar çıktı bunun akabinde normal olarak tam bizim paşaların havası düşüncesi beni paşalarla buluşmak için resmen teşvik etti. saat:21:30 civarı evden çıktım yolda yağmur bir duruluyor bir bastırıyordu malum kullandığımız kamışlar şimşek çaktığı takdirde paratoner görevi görebilecek yapıdalar bu da aklımı kurcalıyordu. Gidene kadar yağmur duruldu avlak yerine vardığımda yağan yağmur suları avlağı inanılmaz derecede bulandırmış resmen yoğurt çorbası gibi her yer bembeyaz olmuş tabi bu moralimi biraz bozdu ama bunca yol geldim içim içime sığmıyordu sahil boyunca yürüdüm arada tam bulanmamış açıklıklar aradım bu arada rüzgar şiddetini denizden karaya yönünde iyice arttırdı her yer köpük köpük olmaya başladı yaklaşık olarak 1,5-2 saat sonra bulanıklıkta aralıklar oluşmaya başladı hemen bu noktaya atıp çekmeye başladım 5. atışımda kayalıklara 2 metre kala güzel bir vuruş aldım ve vals başladı
her defasında insan aynı heyecanı yaşar mı evet yaşar bu at-çek avında yaşıyorsunuz. ve paşayı suya girerek yukarıya almayı başardım. sonra rüzgar daha da şiddetlendi ortaklık çok daha fazla bulandı ben de avı sonlandırıp evin yolunu tuttum. 55 cm. ve ortalama 2 kg gelmiştir
İnşallah daha büyükleri sizlere rast gelir.
Sponsored Links