Yalnız Mesajı Göster
Eski 16-12-2007, 13:49   #7
araştırıcı
Miço

Merhaba Alper...
Mete Aslan Bulvarından denize doğru giderken; deniz alayı lojmanlarının yanında Kısmet Balıkçılık var... Sahibi Mustafa Bey... Çok iyi bir insan ve esnaftır..... Alinin Balıkları isminde bir sahte balık var... 8-10 cm lik olanlardan bir tane al....Ben kamışla at-çek yaptığım için sana bu yolu tavsiye edebilirim... Sonra kamışla atabildiğin kadar ileriye at ve sar.... Sararken ritim vermeyi ihmal etme
Eğer bölgede lüfer varsa sabah ve akşam gün dönümlerinde avlanki balık yakalayabilesin....
Diğer yandan Tobby ve 2ve 3 numara ve Remixon kaşık kullan.... suya düştüğünde suyun derinliğine göre azcık bekle ve sonra sar....
Sana özel birde yer söyleyeyim; (aramızda kalsın) arsuz yolunda "güleryüz sitesi ve isos oteli geçince eski çeşme civarında gezinerek avlan....

Bu Sabah 7:30 civarı 1 adet Lüfer (900 gr - Remixon kaşık 20 gr. Pembe/mavi) ve 9:00 sularında 1 adet akya (1400 gr Alinin Balıkları 12 cm gümüş rengi) tarafımca yakalanmıştır... Bu yazdıklarım uzun yılların tecrübesidir...
Kamış / makina ve misina için istersen özelden yaz yada buradan sana yardımcı olabilirim.. Mustafa Beyde seni doğru yönlendirir...
Rastgele....
İskenderundan Yumurtalık' a...
araştırıcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla