Yalnız Mesajı Göster
Eski 28-01-2008, 11:59   #2
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Teşekkürler tayguncum anlatımın gerçekten o güzel günü buraya yansıtmakta başarılı olmuş.

Gerçekten beklemediğim kadar güzel bir organizasyon oldu çok eğlendik. Çıkarken bile neşemiz hardsafadaydı suda yüzen atı gördüğümüzde herkes şoke olmuştu at ne yapçağını bilmeden bi oraya bi oraya yalpalıyordu bizde tekneyi üzerine sürerek bizden korkup karaya doğru hareket etmesini sağladık ve biraz kıyıya yaklaşınca avlağımıza doğru yolumuzu değiştirdik(adnan abinin kamerasıyla ben görüntüyü kayda almıştım ve sanırım bi kaç kişide daha görüntüsü var).Ve av yerine geldik bi kaç iri karagözüm neşemi yerine getirmeye yetti kaçırdığım iyi bi balık vardı sanırım teknenin en güzel balığı olucaktı ama sonuç kaçtı. Okan bey'in de güzel bir balığı vardı biraz heyecan yaptı gelmiyo felan diyerek yüklenerek takımı koparttı ben ağa takıldı biraz çekebildi yada çiçina olarak yorumladığımda bana sanırım biraz da kızdılar ee sonuçta ben ona buna inanmam ancak livarda gördüğümde inanırım gerçek görünümüne..(imzamda da uzun zamandır yazılıdır). Ondan sonra biraz balık tutuldu ama aşşağıdaki ağ veya ip benzeri şey adnan abile benim takımlarım ziyan edince benim talebimim ip salınması yönünde oldu ve biraz ip saldık . Sanırım bu seferde kerteriz dışına çıktık balık vurmuyordu ondan sonra tekrar ip toplayıp aynı yerimize ulaştıysa hava dönmeye başlamıştı ve herkesin takımı teker teker takılmaya ondan sonra herkes kaptan başka bir yer yok mu başka bi yere gidelim demeye başladı kaptanımızda o kadar çok iyi biriydi ki balık vurmadığı anda isterseniz başka bi yere gidelim diye bizden önce bize şıkkı sunuyordu sonuç olarak ilk yer değişimimizi yaptık ve başka bir yere gittik pek bi balık alan olmadı o bölgede hemen yer değiştirdik bi yere çapa attık biraz derinsuydu 40 mt civarıydı sanırım herkes at çek gopez tutuyordu ama haldun abi ne hikmetse arka arkaya 3-4 tane mercan aldı biraz zaman geçince herkes gopezlerden bıkmaya başladı(en başta adnan abi ile ben) hemen kaptana baskı kurmaya başladık hadi başka yere hadi başka yere ondan sonra gittiğimiz yerde sahil güvenlik çevirdi ve evraklar yanımızda değil diye limana döndük bu arada ben onur abinin omuzunda uyuya kalmışım ve uyandığımda yeni bi meradaydık ve aşşağıda ganimet gibi ısparoz vardı at çek ısparoz yapıyorduk ufaklar denize büyükler kovaya şeklinde biraz avlandık ondan sonra yine bıkınca hadi dedik başka bi yere bu sefer gittiğimiz yerde bi iki karagöz yüzümüzü güldürdü vakit ilerlediği için çıkma saatimizin yaklaştığını hissedip çoğu kişi takımını toplayıp içeriye geçti oturdu ve okan bey'in lidakisi ve mercanını izleme zevkini tatdı herkese yiceği balık çıktı çok kötü bir gün değildi aslında av yönünden herkes için ama biz vasatı aşamadık..

Gerçekten çok güzel diyaloglar geçti çok eğlendik çok güldük bi dahaki sefere umarım daha kalabalık ve daha bol balıklı bir organizasyon olur ki olucaktır ben buna gerçekten inanıyorum.Bütün kahrımızı çekip organizasyonu yılmadan ayarlamaya çalışan ADNAN abime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum giden kontörleri içinde geçmiş olsun diyorum

SAYGILARIMLA..
RASTGELSİN..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla