Yalnız Mesajı Göster
Eski 29-01-2008, 07:24   #8
Rauf
Guest

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Siteye uye oldugumdan bu yana 2-3-5 derken 18 kişi bır araya getirip topluca avlanmaya gitmek gibi düşüncelerim vardı, biri tekne turunda hatta tago bana ''abi gemiyle de çıkarız inşallah'' demişti evet gemi olmasada 20 kişiyi rahatça taşıyabilecek içinde wc,banya ve 2 odası bir teras ı mutfağı ve arkada bir yaylası olan tekneyle çıkmak nasip oldu, ben balık tutmasamda tutan arkadaşlarımı tebrik ediyorum tutamıyanları da yani benim sansızlığımı yaşıyanlarada bir daha ki sefere diyorum, evet katılan arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ediyorum ne mutlu ki rastgelsındeyım, ve ıyı kı sızler varsınız, Baştan son a bir hatamız olduysa af ola.. ayrıca bundan sonrakı balık avlarını 4 er kışılık ufak teknelerle de yapmayı planladık haberınız olsun.....sevgi ve saygılarımla...Not:giritli ellerın dert görmesın beraberce topladıgımız gop-ıs-erkek mercan ları benım kovada kalmış beraber yemek nasıp olur inşallah...ayrıca izmir dısında kı uyelerımız kusura bakmayın sızlerı göturemedık, sızlerde bulundugunuz yerde kaynaşmaya ve bır organızör bulmaya bakın gerçekten ıyı ortamlar oluşuyor başarılar...
Adnacım böyle olumlu ve katılımın cok olduğu organizasyonları gercekleştiğini görmek her üye kadar veya daha fazlasıyla beni memnun ediyor.inşallah daha coğunluk ve sıklıkla böyle güzel şeyler tekrar edile durur tebrikler herkeze.
  Alıntı Yaparak Cevapla