Yalnız Mesajı Göster
Eski 15-07-2012, 11:38   #15
Murat ÇAKMAKÇI
Üstad

Smile

Alıntı:
viravira tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tebrik ederim güzel av olmuş, avlarınızı takip ediyorum allah daha iyilerini nasip eder inşallah...Kıyı avı daha çok haz veren bir av benim kanaatim, teknede aynı hazzı yaşayamyorsun. Geçtiğimiz hafta bende Altınoluk tarafında kıyıdan bir olta atayım dedim, sabah saat 0500, akşamın yorgunluğu uyuya kalmışım kamp sandalyesinde birden zil sesi ile uyandım aldım oltayı elime ama nasıl adrenalin, balıkla beş dakikaya yakın mücadele ettim oltam c şeklinde, sonra birden boşaldı, kesip götürmüş misinayı...Ama hazzı yeterdi...Paylaşmak istedim...Ayrıca deniz ve doğaya saygınız için de sizi ayrıca tebrik ederim.
Ümit teşekkürler.Kullandığım avlanma şekli biraz yorucu macun olayı farklı bir av.Canlı yem ..boru kurdu,sülünez, mamun.. gibi canlıyken iğneyi içinden geçirip, bana ters içim ürperiyor dayanamıyorum yaşamına son vermek istemiyorum herhalde. Ölmüş yemlerde sorun yaşamıyorum.Macunla avlanmayı o yüzden seçtim.Çupranın geçit zamanında bile ölmüş madya veya yengeç alırım.Birde zevkten öte evin ihtiiyacı için niyetlenir balığa giderim
Murat ÇAKMAKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla