Yalnız Mesajı Göster
Eski 03-11-2009, 12:38   #7
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
harundogan35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
teşekkür ederim bilgi için. bu arada bende izmirdeyim bayraklıda oturuyorum siz neredesiniz? bu sitede olanların birçoğu balık malzemesi satıyorlar sizinde ole bir işletmeniz falan var mı?
Bu sitede benim bildiğim malzeme satıcısı yok bu kanıya nasıl vardınız bilmiyorum

Alıntı:
Celali tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hayır ben katılmıyorum kullandım malesef verim alamadım çekeride o kadar degil inanmayın hatta bu konuda satış temsilcisi ile tartıştım neden boyle yapıp insanları kandırıyorsunuz diye cevap üzerinde boyle yazıyor oldu şimdi piyasada bulanan misinalardan orneklerde var 020 misina oscar çekeri 9100 gram varmı boyle birsey 022 cekeri 9900 denemesi bedava tak bu grami cekip cekmedigine bak işte bu gibi olaylar ve yazılar insanları kandırmaya yonelik reklam kokan gercekle uzaktan yakından alakası olmayan seyler kesinlikle inanma bu kadar cekmiyor
İp misinaların çekerleri üzerinde yazılan değerler kadar belki olmayabilir fakat aynı kalınlıktaki misinalardan çok daha fazla çekere sahipler. Belki kullandığınız misinayla ilgili bir problem vardır. Spiderwire marka bir misina hediye etmişti arkadaşım. Elle mümkün değil kopartamadım ki kalınlığıda sanırım 0,23 idi.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla