Yalnız Mesajı Göster
Eski 09-03-2007, 10:22   #41
mufi
Guest

Alıntı:
Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi
Sevgili Mert, ''kahretsin'' biliyorsun benimde artık digital bir fotoğraf makinam var....Onunla evin salonunda sehpanın üstünde çektim....Akşamları eğer misafir gelmiyecekse ve benim oğlana ders takviyesi yapmıyacaksam; çeyizlerimi sererim sehpanın üstüne....Ve başlarım bir iki takım bağlamaya....
Dolayısıyla hem stres atmış hemde ilerideki günler için hazırlık yapmış olurum...
Üstelik mercankatili35 Erdal kardeşim ile Çupra dedesi Mehmet'im de benim abonem....Her ikisininde takım ihtiyacı tarafımdan karşılanıyor....

Muaffak abim, sende bir ara kemeraltı çarşına inersen, kızlar ağası civarında plastik poşet vs. satan dükkanlara uğrar isen bu ''kilitli ''denilen poşetlerden almanı tavsiye ederim.Ben 3 sene önce bir kutu aldım ama en azından elimde kalan poşetler beni daha 5 sene filan idare eder.Çünkü kutu içinde 1000 tane vardı.Ağzı kilitli olduğundan bu takımları hazırlayıp teknede o nemli ortamda bıraksan dahi etkilenmiyor.Daha önce normal poşete bağlıyordum.Teknede bıraktığımızda bir-iki hafta sonra gittiğimizde sıfır takımlardaki iğnelerin paslandığını gördük.Üstelik kutu ile alırsan çok çok hesaplı oluyor.Bilgilerine...

Sevigili Doğan'ım benim gözler eskisi kadar net göremiyor.Tahminime göre bana birde artık yakın gözlüğü lazım olacak galiba...İşte bu yüzden mümkün olduğu kadar bol çeşitli iğneli takım hep çantamda hazır olmak zorunda.Üstelik gece bir yere gittin diyelim.....El feneri yardımıyla iğne bağlayacak yaşı ben geçtim abisi......

İshakcım verdiğin bilgiye teşekkürler de..!! Hehe.. benim çantada da aynen ufak fener. ve boynumda daimi yakın gözlük ..gözlüksüz olmuyor birader...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links