Yalnız Mesajı Göster
Eski 08-06-2010, 19:51   #19
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar,limanda kaptan arkadaşlarla yaptığımız sohbet sırasında,bu gümlerde KANALavlak bölgemiz güzel av verdiğini ve oranizasyon günü oraya gitmemizi sağlık verdiler.Bende bu gün, kendim bizzat denemek için bu günkü av bölgemi kanal olarak seçtim.iki saatlik av süremde sekiz tane uskumru ve on üç tane istavrit bir çok da kupes aldım. Yemim bittiği için avıma son vermek zorunda kaldımYanımda yarım kiloluk hamsi vardı. Yani yarım kilo hamsi gün boyu yetmiyecek.Takım olarakda yemli çapari kullandım.
Bu nedenle avlak bölgemizi kanal olarak seçmeyi uygun görüyorum.Bunun için gelirken yanınızda ÇAPARİ takımı getirin. Hamsi ise kişi başı bir kilo ancak yeter..
Aslında fotoları çekmeyi unutmasaydım bu gün avlak bölgesinde tuttuğum balıkların konusunu açacaktım.Ama telaşla resimleyemeyince sadece yazmak zorunda kaldım.Yarın hava güzel olursa yine aynı bölgede olacağımı düşünüyorum.Yarında güzel av verirse hem sizlerle paylaşır. hemde avlak bölgemiz olarak kesinlik kazanır diye düşünüyorum.
Paylaşım için teşekkürler Süleyman abi
Sitemiz için elinden gelen herşeyi en güzel bir şekilde yaptığın için birkez daha teşekkürler...
İyiki varsın...

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
adolomorola Çevrimdışı