Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-12-2011, 09:48   #1
cngerol
Miço

cngerol kullanıcısının avatarı

Varsayılan 03.12.2011 Güzelbahçe avım

pazar günü işim olduğundan bu hafta balığa çıkmayacaktım ama c.tesi işten eve geldiğim zaman yine yerimde duramadım ve saat 17 gibi güzelbahçenin yolunu tuttum. yol üstündeki hemen hemen tüm yemciye uğradım ama nafile 1 adet sülünes bile yoktu. havanın ve denizin durgun oluşundan dolayı oltayı kapan denize gitmiş belli oldu. iskeleye yemsiz olarak geldim ne olta atacak yer var ne de yem. saat 18.30a kadar iskelede milleti seyrettikten sonra tekrar yemciye gittim yemler gelmişti 2 paket boru kurdu ve sülünez aldım havanın kararması ile iskelede kendime yerde buldum başladım avlanmaya. gopez ve kefal iskele çevresine yığıldığı için yem suyla buluşur buluşmaz gopezler yemlere saldırıyor beni sinir ediyorlardı. bu arada murat doğan'ı aradım bugün iyi balık var sende gel dedim. saolsun 1-2 saat sonra çıktı geldi ve yaklaşık 2 saat takıldıktan sonra gitti bende avımı saat 24.00 gibi sonlandırdım.

sonuç.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

millet gopeze bayılıyor ama hiç haz etmediğim bir balık olur kendileri. dip oltası atmama rağmen tadımlık 5-10parça livarda yerini aldı.
cngerol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links