Yalnız Mesajı Göster
Eski 04-04-2012, 22:01   #12
Baba Yalçın
Profesyonel Balıkçı

Baba Yalçın kullanıcısının avatarı

Arkadaşlarımıza saygı olarak onların mesajlarıyla "Mavi Ormanın Son Kralı" 1. Bölümü burda noktalıyorum.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25.05.2010, 22:10

İşte... İhtiyacımız olan, son 30-40 yıllık envanterin 23 yıllık günce ile bu güne ve yarına yön vermek isteyenlere bundan daha etkili belge sunulamazdı balıkçı kardeşimize ne kadar teşekkür etsek azdır diyorum... Yazıyı lütfen çerçeveletip evinizin ofisinizin en önemli köşesine asın diyorum... Balıkçılıkla ilgisi olan kimler varsa -özellikle Ankara'yı-kooplar, vb.lerle danışma kurulu toplantısı öncesinde kampanya ile bilgilendirelim, silkeleyelim diyorum...
Balıkçının Dostu / Halit KONANÇ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.06.2010, 18:22

Bir konuyu: Anlatım /ifade kapsamında bu kadar yalın ve etkili irdelemenize şaşkınlıkla ifade edeyimki hayran oldum... Kaybolmuş belleğimizden silinmiş deniz/balık/insan/doğa ilişkilerimi anılarımı sayenizde tekrar canlandırdım... Size ne kadar teşekkür etsem azdır...Ayrıca başımızdaki öncelikli belanın avlanma ve buna bağlı olarak araç/gereçlerin kontrolsüz ve sakıncalı kullanmakatan geldiğini vurgulamanıza müthiş sevindim... Saygılarımla.
Balıkçının Dostu / Halit KONANÇ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------