Yalnız Mesajı Göster
Eski 27-03-2007, 12:12   #30
Alparsbeğ
Tayfa

Alparsbeğ kullanıcısının avatarı

Varsayılan Merhaba Dostlar

Merhaba Dostlar, uzun bir aradan sonra yine buradayim. Aslinda surekli takipteyim, ancak islerin yogunlugunu tahmin edemezsiniz, kafamı kasiyacak zamanim yok derler ya iste ondan; bu vesile ile hepinizi saygi ile selamliyorum.

Rast geldim, oltayi uzaga atma meselesi; bu konuda bir cumle;
Olta baligin oldugu yere dussun de, mesafe onemli degil Balik 10 metrede de olabilir 50 metrede de: Bu mubareklerin bu aralara hangi cihette bulundugu da belli degil.

Gecen hafta sonu Denizli'ye gittim memleketimde hasret gidermeye calistim; ama burnum deniz kokusu aradi (ne menem seydir anlamadim ); insaallah bu hafta sonu (31/03-01/04) cumartesiden bir seylere kacamak yapmayi dusunuyorum.

Onceki hafta Ildir'daydik, tutulan en buyuk balik 7-8 cm buyuklugunde(!) ot baligi idi; ha bu arada, bir deniz hiyarı, 4-5 tane de ince kollu deniz yildizi diyebilecegim bir seyler;

Bu hafta sonu gider isem, kursun yerine bir balon (ruzgari yonune gore) baglayip karisik yemli 5-6 igneli takim denemeyi dusunuyorum.

Bu arada, sapan konusu da gundeme geldi, uzaga atma sorununu ben de yasadigim icin, gecen yillarda denemistim; acayip ise yariyordu. Unutmusum hatirlattigi icin ustadima tesekkur ederim;

Benden bu gunluk bu kadar, saglicakla kalin;

selamlar
Harbi Memleket Denizli / Sarayköy

Güzel Türkçe'mizi lütfen düzgün kullanmaya çalışalım. Ben mükemmel değilim, ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Sizlerin de desteğini bekliyorum.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Lütfen Kan Bağışı Kampanyamıza Destek Olun.
Alparsbeğ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla