Yalnız Mesajı Göster
Eski 04-04-2006, 15:35   #11
star
Çımacı

Sevgili serkan,mert ve selim önder öncelikle vermiş olduğunuz destekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum.Değerli dostum büyüğüm mehmet koray beyfendiyede sevgi ve saygılarımı iletiyorum.Konuyu fazla uzatmadan kısaca toparlamaya çalışacağım.Öncelikle forumda kendimi yeterince tanıtamadığımı düşünüyorum aynı zamanda yazmış olduğum mesajlarında tam anlamıyla algılanamadığı kanati içerisindeyim.Ben 40 yaşında iki çocuk babası bir yetişkin olarak aklım erdiğinden bu zamana kadar ailemden ve büyüklerimden aldığım terbiyeyle ve bu terbiyeyi çocuklarıma aşılayarak tam bir çevreci ruhuyla büyümüş ve çevreyi tahrip edenlere vede kural tanımayan magandalara savaş açan bir ruhla büyüyen biri olarak yeterince kendimi anlamatamadığımı düşünüyorum. Öncelikle Yayın balığıyla ilgili mesajı hatırlarsanız cuma günü yazmıştım ve acil diye yazdım. Foruma Cuma gününden sonra girmedim çünkü kamu kuruluşunda çalıştığım için cumartesi, Pazar tatil pazartesi ise av yasağının başladığını forumdan öğrendim.Birde av yasağıyla ilgili destek mesajım var .Kendimle bu konularda hiçbir zaman çelişmedim çelişmemde unutkanlıklar hariç. Hepimiz insanız herzaman hata yapabiliriz..Şunu unutmamak gerekir biz bir aileyiz.
Star/ankara
(İnsan kıyafetiyle karşılanır konuşmasıyla uğurlanır.)

Bu mesaj en son " 04-04-2006 " tarihinde saat 18:35 itibariyle star tarafından düzenlenmiştir....
star Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links