Yalnız Mesajı Göster
Eski 10-05-2010, 21:32   #6
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Yılmaz biladerim.
biliyorsun daha üç hafta önce dostlarla birlikte hem harika hem güzel dostluk içinde katılımı yüksek bir kıyı organizasyonu tertipledik.iyisiyle kötüsüyle herhangi bir terslik olmadan üyelerimizin herbirinin mutlu olduğu genelde tanışma amaçlı bir organizasyon yaptık.hepsine tekrar yeri gelmişken teşekkürlerimi sunarım.
bu gibi etkinlikleri site yönetimi içerisinde yönetim olarak sadece senede iki defa organizasyon yapma kararı aldık.bunun biri kıyı organizasyonu diğeri tekne organizasyonu olacaktır.hiç bir şekilde ayda bir veya daha fazla organizasyon yapma düşüncesinde deyiliz.
ama siz üyelerimiz kendi aralarında diledikleri zaman dilediklerinde kıyı veya tekne organizasyonları adı altında balık avı düzenleyebilirler.hemde çok iyi olur.

bizler site yönetimi olarak zaten bazı görüşmeler yapmıştık bu görüşmelerde üyelerimizin en asgari ve çok düşük rakamlarla güzel dostluk içinde hem paylaşım hem balık tutma açısından huzurlu bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.
sanırım forumların amacıda bu olmalı.bizler bu amaçla yolumuza devam ediyoruz.

öner kardeşimin dediği gibi zaten bir hazırlık dönemi içindeyiz gereken çalışmaların birçoğu tamamlandı uygun bir zamandada konusunun açılması gündemdeydi. bizler yönetim olarak sizlerin istediği güzel olan ne varsa hep beraber yapalım sloganı ile görevimizi yerine getirmek isteriz

süleyman abimiz gereken desteği bizlere gösterir ve yardım ederse neden olmasın.

Süleyman abi nedersin

Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla