Yalnız Mesajı Göster
Eski 26-10-2009, 18:16   #7
gani eren
Oltacı

Alıntı:
oltacı35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gani bey benim internetteki araştırmalarımda bulduğum fiyatlar bunlardı.yanılmış veya yanlış bakmış olabilirim.bu nedenle sizi yanlış yönlendirdiysem özür dilerim.fakat yukardaki rakamlara bakılırsa rakam 1310 TL gibi bir rakam tutuyor.ekonomik durumunuzu ve amatör balıkçılık geçmişinizi bilmediğim için bir şey diyemem.eğer daha başlangıç aşamasındaysanız bu kadar pahalı bir takım yerine daha makul fiyatlı bir takımla başlamanızı öneririm.

örnek olarak ben SPRO 210 cm 5-25 gr atarlı ve SPRO 240 cm 25-40 gr atarlı spin kamışları ve ALBASTAR millenyum 40 ve SHAKESPEARE hurricane makinaları asso double strenge 0.25 misina ile kullanıyorum.makinalar 35-40 TL civarında kamışlar 25 TL civarında misina 8 TL civarında.

bu arada başka bir sitede bu takımı kuşadasında kullanacağınızı yazmışsınız.

peki kuşadasının neresinde.benim de yazlığım kuşadasında eğer kuşadasına geldiğinizde bir araya gelirsek hem yeni bir dostluk doğmuş hemde balık avı konusunda fikir alışverişinde bulunmuş oluruz.

bir başka konu; küçük oğlum kocaeli üniversitesi makina mühendisliğinde okuyor.

SELAMLAR.
Nazmi bey tekrar merhaba
evet siz fiyatlar konusunda doru dur siz türkiye deki fiyatlara bakmis olmalisiniz
ben yurt disi yani almanyadaki bir sitede bu fiyata bu gün aldim
ben 2 yildir hevesliyim amacim bir hobi olsun stres atalim iyi arkadas ve dostluklar olsun fiyati bana makul yeterki hosuma gitsin evet kusadasinda davutlarda yazligim var yazlari 3 ay kaliyorum
kocaelinde körfezde evim var bende sizleri tanimak isderim yazin nasip olursa mayisda adada olurum
selam gani