Yalnız Mesajı Göster
Eski 12-03-2007, 12:22   #1
mustafakasim
Çımacı

mustafakasim kullanıcısının avatarı

Varsayılan çeşme ,ıldır avı

hem arkadaşımız hem müşterimiz sedat bizi balığa davet edince gitmeden olmaz dedik.ıldır da büyük bir balıkçı teknesi kiralamışlar.18 kişi ayarlamışlar ama bir fireyle 17 kişi olarak saat 5:30 da yola çıktık.yem falan derken saat yedi gibi balığa çıkacağımız teknenin yanındaydık.beş veye altı yer değiştirdik.pek fazla balık yoktu ama ben biraz şanslıydım heralde.14 karagöz,1çupra,1 mercanla günü kapadım.arkadaşım ibrahim 4 karagöz ,iki mercan tuttu.yanında da bir arkadaş sekiz parça balık aldı.inanın öbür arkadaşlar ya bir ya iki ya da hiç tutamadan günü kapadılar.bir ara beni denize atmayı bile düşündüler:haha: valla ben olsan bende sinir olurdum.hemen yanımda adam balık tutacak ben birşey tutamayacağım.anlayacağınız tekneden atılmadan kıyıya saat 5:30 gibi vardık.ben, ibrahim ve diğer arkadaş için güzel bir gündü ama diğer arkadaşlar için bir şey diyemiyeceğim .sadece benim çupra ve mercanın fotosu vardı.öbürlerini çekmedik.
mevlanaa35@hotmail.com

Bu mesaj en son " 20-03-2007 " tarihinde saat 20:34 itibariyle gokseldbuga tarafından düzenlenmiştir.... Neden: resimler görüntülenmediğinden linkler kaldırılmıştır
mustafakasim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links