Yalnız Mesajı Göster
Eski 08-04-2011, 08:43   #45
akinyildiz81
Kaptan

akinyildiz81 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
yaylagone tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Öncelikle dünyanın tüm güzel insanlarına merhaba demek isterim.Tatlı suda kıyıdan at çek için Cormoran Bull Fighter spinrute 2.70 kamış ve Cormoran Rodeo 3SF makina nasıl olur?Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.
ben aynı takımı denizden at çek yaparken uzun süre kullandım.alabalık için 3-5 grlık kaşığı bu takımla atamazsın ama 15-25 gr ağırlığındaki sahteler için uygun bir takım.avlandığın bölge eğer sık çalılık ve nokta atışı yapman gereken bir avlaksa bu takım gitmez.benim tavsiyem tatlı su için 1.80-2.40m arası 5-25 gr atarlı bir takımın daha iyi olacağı yönünde.avlandığın eğer geniş bir nehirse ve ağır kaşıklar kullanıyorsan bu takım hem ekonomik hemde işini görür.bence cormoran marka kamışlar fiyatı nedeniyle başlangış aşaması için uygun kamışlar.daha sonra kendi ihtiyacından dolayı kamışın esnekliğini ,sertliğini ,atarının kaç gr olacağını ve uzunluğunu sen kendin ihtiyacına göre belirlersin.bu takım tatlı suda turna için iyidir.denizde her türlü gideri var ama
akinyildiz81 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla