Yalnız Mesajı Göster
Eski 29-06-2011, 09:09   #14
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
YOK YOK NECATİ SÖZÜM SANA DEĞİL. HER HANGİ BİR SİTEYE ÜYE OLMUŞ VEYA OLMAMIŞ ARKADAŞLARIMIZIN Bİ KISMI PARAYLA BALIK ALIP FOTO ÇEKİYOLAR KİMESİDE 2 KİLOLUK BALIĞA VEYA BALIKLARA 4,5 KİLO ÇEKİYOLAR. ONLARA SORDUĞUMDA SİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ, NEYİ KANITLAMAYA ÇALŞIYORSUNUZ ARKADAŞLARHEPSİNİN CEVABI-- -BEN ÜNLÜ BİRİ OLACAM İŞTE HERKES BANA SAYGI DUYACAK İŞTE HERKES BENİ TANIYACAK--- BENDE SİZLERİN DÜZANBAZLIĞINIMI TANIYACAKLAR DİYORUM. İNAN BANA ÇOK KIZGINDIM SENİ ÜZMEK İSTEMEM ÖZÜR.
Anlıyorum seni Abi hiç üzülme..
Ben yaklaşık 5 senedir forumculuk yapıyorum Senin anlatmaya çalıştığın sorunu şahsen çook gördüm ama ne dersin ki karakter mevzusu işte.. Neyi kanıtlamaya çalışıyorlar biliyormusun? Bence kendi kendilerini avutup tatmin olmak istiyorlar.. İyi, kötü bir insanın elindeki balığı tahminen 50-100 gram farkla ne kadar geleceğini bilen bizler bunu görür görmez anlayabiliriz..
Biz neden hem balığı çekerken hemde avlak üzerinde resim ve videolar oluşturuyoruz?? İşte bu dedikoduları ortadan kaldırmak adına böyle yapıyoruz ki herkezin gönlü rahat olsun..
Bak şimdi bir video koyuyorum ..
Bu videoyu seyreden biri aynen bana şunu dedi..
-Siz bunları (PAŞA VE FANGRİLERİ) kıyıdan değil tekneden avlayıp kıyıya dönüp şhow haline getirmişsiniz.. Ben bunların kıyıdan alındığına inanmıyorum dedi..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

Şimdi sen söyle ...
Bunlar Kıyıdanmı avlanmış yoksa tekneden mi..
Başka söze gerek yok.. HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLER YADA YAPAR..
BUNLARDA O KİŞİNİN KARAKTERİNİ ORTAYA KOYAR.. HERKEZ YAPTIĞI VE YAPACAĞINDA YASALAR DAHİLİNDE ÖZGÜRDÜR.. BİRŞEY DİYEMEZ SİN....
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla