Yalnız Mesajı Göster
Eski 19-10-2007, 05:24   #6
Rauf
Guest

Biz normalde norveci yeneriz diyemiyoruz eskiden derdik ama şimdi ıı ıhh.
1-ben arık Fatih terimi tanıyamıyorum(akrezif,sinirli,ve medya ile kavga halinde (haklı olabilir)ama türkiyenin genel olarak seyircisine özel kanallardanmı bilgi vericek.
2-galatasaraya geldiği ve 4 sene burada başarılı olduktan sonra italyada,florantinada başkanla ters düştü bıraktı,milana gitti devreyi bile bitiremedi işine son verildi,ikinci defa GS ye geldi 40 tane futbolcu aldı verdi kulübe zararı dokundu başarılı olamadı (Ben artık türkiyede takım calıştırmam dedi)gitti o zamandan gelen ve kalan bi tane futbolcu yok.
3-medyaya inat futbolcu tercihlerini bilerek değiştiriyor yaniş medya ve futbol oteriteleri eğer sol tarafa volkan ve ardayı yazmıssa inadına o tarafta bu futbolculara yer vermiyor.
Ben bir GS li olarak ve daha evvelki dönemlerinden dolayı fatihi seven ve taktir eden bir taraftar olarak fatih terimi artık tanıyamıyorum.bosna,moldava,malta,macaristan ya arkadaşlar tamam futbolda her şey olur ama bunlar ile yaptığımız maclara bakın yaaa becerikli ve yıldız olarak baktığımız türkiye sıtandartında bir ülkede aldığı paraları bile az bulan bu futbolcu gurubu son 4 macı böyle oynayıp rezil sonuclarla bitirmeye hakkı varmı yaaa.Tek söyledikleri her mactan sonra konsantire olamamış üzgünmüş önümüzdeki maca bakıcakmışş.önündeki başka şeylerebaksın!!!! ya insan dört mactada dökülürmü yer bezi gibi yıldız ,yıldız diyolar bunlar meteor bile değil meteorlarda hic olmassa arada sırada parlar.selamlar.

Bu mesaj en son " 19-10-2007 " tarihinde saat 05:27 itibariyle Rauf tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla