Yalnız Mesajı Göster
Eski 06-04-2006, 05:28   #13
aserkansatı
Guest

Sevgili Mehmet Abi,size bir kaç konuda yanıt verip yardıcı olmak isterim.Yanılmıyorsam birbirimizi anlıyamadık.Ben size sitem etmiyorum sadece mesajlarınızın tarzıyla ilgili yazdım onları.Ve siz Star arkadaşımıza yanıt verirken demişsiniz ki Ankara İsmetpaşalıyım tarzım böyle benim.(Yanılıyorsam düzeltin)Değerli abicim ben aslen Kasımpaşalıyım,diğeri Dolapdereli,diğeriEşrefpaşalı vs vs vs.Bunlar çok önemli değil.Mühim olan nereli olduğumuz değil,nerede olduğumuz... Benim kastım ,bilmeyen arkadaşlara bir şeyleri anlatırken kullanılan uslupla alakalıydı. Orada da gereken hassasiyeti göstermediğinizi düşünüyorum.Yoksa hepimizin kültürünün bir uslubu var ve gerektiğinde kullanıyoruz Ama burada kullandığımız ortak uslup bizleri birleştiriyor.En güzeli de bu değil mi...
Demişsiniz ki bu site illegal mi? Demişsiniz ki biz enayimiyiz? Hiç enayiye benzemiyor yazdığınız mesajlar Mehmet Abi...Star arkadaşın bilmeden yazdığı bir av konusu sizi niye enayi yapsın? O gidiyor ben gidemiyorum diye değil herhalde...Ayrıca doğru söylediği için kimseyi dokuz köyden kovmak haddimiz de değildir.Yeter ki kişi haklı olsun.
Kariyer olayına gelince sevgili Mehmet Abi, kimin ne kariyeri olduğundan çok kişinin buradaki konuşmalarıyla,niyetiyle ne kariyer yaptığına bakarız biz...
Gelelim illegaliteye... Bu site legaldir siz merak etmeyin.Çok şüpheliyseniz daha dikkatli okuyun mesajları.Yasadışı avcılıkla suçladığınız Selim arkadaş Almanyada yaşadığı için Türkiyedeki yasaklara karşı sorumlu olamaz...Biraz daha dikkat ve hoşgörü lütfen...
Benim sizden bir ricam olacak.Bu site legalmi illegal miden önce kendi mesajlarınıza bir bakın.Sizce normal mi yoksa agresif mi... Siz bu sitenin en büyüğüsünüz.Çünkü imzanıza göre 58 yaşında olmalısınız.Size yaşınıza hürmeten saygımız büyüktür. Ama lütfen siz de bu büyüklüğü bize hissettirin.Gerçekten yol gösterici bir büyüğe ihtiyacı var hepimizin.Saygılar,sevgiler sevgili Mehmet Abi...

Bu mesaj en son " 06-04-2006 " tarihinde saat 05:44 itibariyle aserkansatı tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla