Yalnız Mesajı Göster
Eski 09-03-2010, 18:43   #9
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Serkan kardeşim öncelikle bu konuyu açmandan dolayı çok teşekkür ederim
ayrıca ikimiz ile başlayan balık avına sevenlerimiz ve sevdiklerimize çok teşekkür ederim.
başta en büyüğümüz olan coşkun abi ye ,ve kankası birol biladerime ,iyi insan adnan abime ,kıvanç biladerime ertan kardeşime dünya iyisi necati dostuma veee doğan kardeşime çoook teşekkür ederim hepiniz tek tek ayrı güzellikte harika insanlarsınız hepinizi bu güzel site sayesinde tanıdım güzelliğide bu olsa gerek
hiç bir çıkarımız olmadan böyle güzel dostluklarla hep beraber av yapmak herkese nasip olmaz bunun içinde çok mutluyum beni seven ve sevdiklerime dahada güzel avlar yaptırmak bana dahada mutluluk veriyor.

şimdide eğer allah nasip kısmet ederse rastgelsin olarak bir ilk yapmak istiyoruz rastgelsin PAŞA TEAM 1.KIYI ORGANİZASYONU Bu organizasyon hakkında taygun kardeşim ayrı bir sayfa hazırlayacak ve gereken iyi veya olumlu veya olumsuz durumları herkes ile değerlendirip güzel bir organizasyona imza atmak görevimiz
sitemizdeki herkes ile tanışmak herkesin hakkıdır diye düşünüyorum

Karareis avımızdaki güzel anları serkan kardeşim yeterince anlatmış sağolsun
bu avda kazım yalçın albayım ile tanıştım sadetin albayımlada beraber balık tutup hem bilgi hemde yem paylaşımımız oldu bu aradsa sadece bunlarmı oldu hayır çok güzel sohbetlerde oldu onlardan bir görüntü

MANİSA lı dostlarımızı ve bizleri tanıdığına çok mutlu olduğunun bir göstergesi

buda işte sevdiğimin kanıtıda bu diyerek bizlerle çay içerken resim çekilmesi

işte görmüş olduğunuz gibi Kazım abimiz MANİSA lı dostlarımızı ve bizleri tanıdığından dolayı çok sevindiğini belirterek eğer burada bir organizasyon yaparsanız elimden gelen hertürlü fedakarlığı yapabilirim dediğini ve tüm sitedeki arkadaşlarımızada selamlarını ilettiğini bildiririmsağol KAZIM ABİ .

AMATÖR BALIKÇILIĞIMIZ BİLİNÇLİ OLDUKÇA ÇEVREMİZE SAYGILI OLDUKÇA BİZLERDE SEVGİ VE SAYGI GÖRÜRÜZ

herşeyin dahada güzel olması dileğimle
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla