Yalnız Mesajı Göster
Eski 17-03-2010, 16:39   #20
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
öner kardeşim sağlık olsun mu desem, üzüldümmü desem anlayamadım.ama sonuç olarak şunu görüyorum azminden balık aşkından bişey kaybetmiyor tıpkı benim dediğim gibi birdahaki sefere inşallah
bence en iyisini diyorsun.balık bu nasip bu hiç bir yerde bağlı deyildir garantisi olmayan hasbelkader sonuç alınan keyifli hoş sohbetli anısı olan güzel bir hobi.
her balıkçı gibi sende en güzellerini tutmak istarsin ama ne fayda bazen böyle oluyor herşeyden önemlisi dostlarla beraber keyif almak güzel
sizinde en baştaki düşüncenizde bu ben biliyorum sağlık olsun kardeşim biz beraber o balıkları yine tutarız sende bu güzel yürek var oldukça daha ne balıklar tutarız

mehmet kardeşiminde orada seninle olması zaten herşeyi ortaya atmış manisa gurubu olarak yaptığınız herşey yapacak olduklarınızın teminatı baksanıza çevre tertemiz olmuş elinize sağlık eh birdaha yakacak odunu evden götürürüz

bu ava katılan herkesi tek tek yürekten kutlarım birdahaki avda hep beraber diyorum
Hasan abim
bol bol kulaklarını çınlattık
Bende eminim ki çok daha güzellerini birlikte yaşayacağız.
ilgine teşekkürler ...

A RH(+)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla