Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-05-2010, 17:06   #1
Kamil ESEN
Kaptan

Varsayılan Güzelbahçe tekrardan bizi çağırdı...

Dün akşam üstü(11.5.2010)iş çıkışı Aptullah abiye uğradım.Daha geçen cumartesi gitmiştik güzelbahçeye.Ama doyamadık demekki,"Güzel bahçeye gidelim orasını kıyıdan denemedik" dedik.Aslında niyet denize kavuşmak,balık bahane.Hem dostlarımızı ziyaret edecek hemde sabaha kadar su başında muhabbet edecektik.Oraya varmak üzereyken Hasan balıkçı ile telefonda görüştük onada gel gidelim dedik ama işleri dolayısıyla gelemeyeceğini söyledi.Sonra tam ben arayacakken Süleyman kaptan beni aradı.Güzel bahçedeyim deyince hemen 5 dk sonra yanımızdaydı.Sağolsun,muhabbetide arkadaşlığı da süper.Epey bir sohbet ettik,sonra sabah tekneyle çıkacağım,çıkmadan uğrarım deyince yolcu ettik.Balık tan hiç ses yoktu.Sabah saat 5 te Aptullah abimin büyük azmiyle bir mırmır,bir lidaki birde hiç böyle büyüğünü görmediğimiz lidaki boyunda bir isparoz la sahneyi terkettik.
Saat 7 gibi Süleyman abim denize çıkmadan bize tekrar uğradı.Aslında bizi denize çıkarma daveti de yaptı ama ben işe gideceğim için yola çıkmamız gerekiyordu.Bu iki güzel dostumun hatıra fotoğrafını aldıktan sonra vedalaştık.Biz manisaya,kaptan denize....
İşte bu fotolarda günden kalan iki hatıra..

Eski 12-05-2010, 17:36   #2
Doğan ÖZCAN
Kaptan

Doğan ÖZCAN kullanıcısının avatarı

Kamil abim denizin havasını solumuşsunuz ya oh ne güzel ... Aptullah abimde maşallah nasibini almış..... ısparoz olmazsa olmaz da abi o ne yaaaa diplerde kalmış herhalde ağırlıktan çıkamamış baksana... Şaka bir yana böylesine güzel dostlar olsunda balık da olsun muhabbette zaten ikisi bir arada oldum mu değmeyin keyfine....
Abi bu arada sen artık uğraşmıyorsun dimi bu balıklarla sinaritten aşağısı seni kesmez dimi abim sağlıkla selametle kamil abi daha bereketli avlar seninle olsun
MERZİFON / AMASYA
Doğan ÖZCAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-2010, 17:37   #3
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Kamil kardeşim sizleri gerçekten daha güzel ağılamak, misafir etmek isterdim.. Hatta sizinle sabahlamak isterdim ama sabah denize çıkacağımdan yanınızdan ayrılmak zorunda kaldım..Çay içinde ayrıca teşekkür ederim...

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-2010, 17:54   #4
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Vallah helal olsun be Kamil hocam bulduğun her fırsatta kendini hemen deniz kenarına bırakıyorsun.
Bu arada Aptullah abiyide tebrik ederim.
Mahşallah seni hiç yanlız bırakmıyor.
Gönül isterdi bol balıkla dönmenizi ama nasip bu kadarmış demek
Bundan sonraki paylaşımının bol balıklarla süslemen dileklerimle...

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

adolomorola Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-2010, 18:04   #5
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

kamil biladerim öncelikle senin şu deniz düşkünlüğünü daha doğrusu sevdiğin dostlarınla beraber varsın balık olmasın keyfimiz olsun demene hayranım.

dostların için işlerin müsaitse yer zaman hiç mühim olmuyor bunun içinde samimiyetin ve dostluğun için çok sağol.

gelelim balık durumuna oralarda olabilecek şu zamanda en iyi hasılat desek bence abartılmz.ama kısa zaman sonra bu balıklar dahada çoğalacak ben inanıyorum.

aptullah abiye gelince onu zaten herzaman takdir edebilirim.keşke iş olmasaydıda bende orada olup hep beraber birşeyler paylaşabilseydik.
sağlık olsun günü gelir hep beraber buluşuruz
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-2010, 19:58   #6
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

kamıl abı balık avı hastalıgı ınsanı ne hallere sokuyor demı
ama sonucta hos sohbetın ve sıkı dostların oldugu bır ortam olduktan sonbra her zahmete deger tıpkı sızler gıbı dostlar olduktan sonra yorgunluk bıle boş gelır ınsana abım

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-2010, 23:10   #7
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Kamil abicim Öner'e katılmamak elde değil.
suyla fazla haşır neşir olmaya başladın cidden
Güzel birkaç trofe ilede süslersin sen böyle gidersen konularını.
Hadi bakalım birlikte de avlanabilmek ümidiyle
Teşekkürler paylaşım için.
Rastgelsin ...

A RH(+)

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-05-2010, 06:50   #8
Kamil ESEN
Kaptan

Alıntı:
Doğan ÖZCAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kamil abim denizin havasını solumuşsunuz ya oh ne güzel ... Aptullah abimde maşallah nasibini almış..... ısparoz olmazsa olmaz da abi o ne yaaaa diplerde kalmış herhalde ağırlıktan çıkamamış baksana... Şaka bir yana böylesine güzel dostlar olsunda balık da olsun muhabbette zaten ikisi bir arada oldum mu değmeyin keyfine....
Abi bu arada sen artık uğraşmıyorsun dimi bu balıklarla sinaritten aşağısı seni kesmez dimi abim sağlıkla selametle kamil abi daha bereketli avlar seninle olsun
Doğan,eğer ben İzmirde olsaydım beni her gün mutlaka deniz kenarında görürdünüz.Mevsime göre farklı yerlerde av yapmanın keyfini çıkarırdım.Tabii kalite balık peşine düşeceğimide tahmin edersin
Eski 13-05-2010, 06:51   #9
Kamil ESEN
Kaptan

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kamil kardeşim sizleri gerçekten daha güzel ağılamak, misafir etmek isterdim.. Hatta sizinle sabahlamak isterdim ama sabah denize çıkacağımdan yanınızdan ayrılmak zorunda kaldım..Çay içinde ayrıca teşekkür ederim...
Kaptanım senin gölgen bile yeter.Her zaman beklerim..
Eski 13-05-2010, 07:01   #10
Kamil ESEN
Kaptan

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Vallah helal olsun be Kamil hocam bulduğun her fırsatta kendini hemen deniz kenarına bırakıyorsun.
Bu arada Aptullah abiyide tebrik ederim.
Mahşallah seni hiç yanlız bırakmıyor.
Gönül isterdi bol balıkla dönmenizi ama nasip bu kadarmış demek
Bundan sonraki paylaşımının bol balıklarla süslemen dileklerimle...
Giderken seni gördüğümde balığa deyince şekeri alınmış çocuk gibi üzülmüştün gelemeyeceğine.Yüzünden belliydi gelmek istediğin.Ama iş daha önemli..Hem sağlık olsun,sezon daha yeni açılıyor..

Bak bu kuzulardan tutacağız bu yıl

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları