Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-10-2007, 06:08   #1
mufi
Guest

Varsayılan tüm üyelerimiz

Arkadaşlar bu başlık altında tüm üyelerimiz gerek kendi bulundukları yörede gerekse diger illerde ki görüldüğü kadarı ile yogunluk izmirde.. hepinizin
görüşleri ve çabaları gerekiyor..
1-sitemizin maddi açıdan geliştirip kaynak(reklam vs) konusunda yardımlarınız.
2-içerik hakkında önerileriniz..
lütfen yazın..
teşekkürlerimle
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 19-10-2007, 06:39   #2
Rauf
Guest

Muvaffak kardeşim bundan 4 ay kadar evvel taygundan bilgi almıştım ana sayfada düzenlemele daha güzel bir ana sayfa yapılması hakkında ama hala değişmedi bu konudada artık bir calışma yapılıp yapılmadı hakkındada bilgi gelmedi.bunu bir öğrensek diyorum.
ikinci sorum da sitemizde kac modaratör olduğu hakkındada bir acıklama yapılması gerekli dir sanırım bilhassa aktif kac kişidir!modaratör olupta hic görünmeyenleri kast etmiyorum selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-10-2007, 10:07   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Rauf abi anasayfa yapılması konusunu şu an düşünmüyoruz. Aslında düşünüyorduk fakat sitenin anasayfasını kendimiz yaptığında forumdaki son konular üye sayısı vs gibi sürekli güncellenen şeyleri aktaramayacağım için bu fikirden vazgeçtim. Forumla entegre şekilde çalışan portallarında lisans ücretleri olduğundan şimdilik anasayfa düşünmüyoruz.
Mod konusuna gelince şu an Levrek (Erol Erdoğan), Katiti (Mert Topoyan), DzzY (Anıl Ünalan), Hasan64 (Hasan Balıkçı) birde Muvaffak Abi mod fakat bildiğin gibi Mert abi siteye girmiyor yinede ben döneceğine eminim bir süre sonra o yüzden hala mod olarak duruyor, Erol abi son günlerde ara ara aktif olmaya başladı, Anıl dershaneye başladığı için internetten uzak, Hasan abi akşamları giriyor, Muvaffak abi bildiğin gibi gayet aktif ben ise pazartesiden perşembeye kadar okulda olduğum için 5-6 dan sonra internete girebiliyorum. Cuma,cumartesi,pazar genelde pc başındayım. Bu konuyu bende gündeme getirmek istiyordum bazı konularda düzenlenmesi, taşınması zaman zaman silinmesi gereken mesajlar oluyor ben gördüğümde hallediyorum bu tip şeyleri fakat genelde pc başında olan ilgilenebilecek ve güvenebileceğimiz birileri olursa mod sayısını arttırabiliriz. Ki kabul edersen en başta hem büyüğümüz olarak hemde pc konusundaki yetenekliliğin yüzünden bu görevi yapmayı kabul edersen memnun olurum.

Muvaffak abinin söylediklerine gelince maddi açıdan kasım ayının 5 ine kadar forumun yıllık lisans ücreti ödenmeli bu gideri karşılamak için reklam konusunda çalışıyoruz. Başka fikirleriniz varsa değerlendirebiliriz tabiki.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-10-2007, 22:55   #4
alikon8
Çımacı

alikon8 kullanıcısının avatarı

Varsayılan Yardım

Taygun Kardeşim;
Siteye sanırım benden yoğun giren yok. Bunu sistemi kontrol ederek anlayabilirmisin bilmiyorum ama emekli olduğum için zamanım bol. Bilgisayar ve internetten biraz anlarım. Ayrıca bu işlerden çok iyi düzeyde anlayan bir oğlum var. Nasıl yardımcı olabilirim ?. Sitenin selameti açısından elimden geleni yapmaya hazırım.
Selamlar.
0 Rh +
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
alikon8 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-10-2007, 06:50   #5
alikon8
Çımacı

alikon8 kullanıcısının avatarı

Şayet portal fikrini düşünürseniz,ileri düzey PHP bilgisi olan bir oğlum var.Bu hususta size yardımcı olabilir.
Ayrıca VBulletin lisansı ile ilgili sıkıntınız olduğunu varsayarak,alternatif forum sistemlerine çeviriyi düşünebilirsiniz.Örnek olarak IPB lisanslı bir yazılım olmasına rağmen bir lisanssız kullanıcıları uyarmak ile uğraşmıyor.Aynı zamanda ücretsiz yazılımlardan SMF,PhpBB,MyBB de ilginizi çekebilir.Tüm bunların çeviri süreci dahilinde de,yardımcı olur.
0 Rh +
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
alikon8 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-10-2007, 08:46   #6
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Ali abi ilgin için teşekkürler yüz yüze görüştüğümüz bir gün bu konuları daha detaylı konuşalım.

Eski 28-10-2007, 09:57   #7
Rauf
Guest

Alıntı:
alikon8 tafarından gönderildi
Şayet portal fikrini düşünürseniz,ileri düzey PHP bilgisi olan bir oğlum var.Bu hususta size yardımcı olabilir.
Ayrıca VBulletin lisansı ile ilgili sıkıntınız olduğunu varsayarak,alternatif forum sistemlerine çeviriyi düşünebilirsiniz.Örnek olarak IPB lisanslı bir yazılım olmasına rağmen bir lisanssız kullanıcıları uyarmak ile uğraşmıyor.Aynı zamanda ücretsiz yazılımlardan SMF,PhpBB,MyBB de ilginizi çekebilir.Tüm bunların çeviri süreci dahilinde de,yardımcı olur.
Ne güzel aramızda sadece balıktan anlayan değil böyle teknik konularda bilgisi Olan arkadaşlara gercekten ihtiyacımız var sizde izmirdesiniz taygunda öyle telefon veya yüzyüze konuşularak bir cok problemin halledileceği kanısındayım selamlar cok sağ olun.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-10-2007, 10:02   #8
Rauf
Guest

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Rauf abi anasayfa yapılması konusunu şu an düşünmüyoruz. Aslında düşünüyorduk fakat sitenin anasayfasını kendimiz yaptığında forumdaki son konular üye sayısı vs gibi sürekli güncellenen şeyleri aktaramayacağım için bu fikirden vazgeçtim. Forumla entegre şekilde çalışan portallarında lisans ücretleri olduğundan şimdilik anasayfa düşünmüyoruz.
Mod konusuna gelince şu an Levrek (Erol Erdoğan), Katiti (Mert Topoyan), DzzY (Anıl Ünalan), Hasan64 (Hasan Balıkçı) birde Muvaffak Abi mod fakat bildiğin gibi Mert abi siteye girmiyor yinede ben döneceğine eminim bir süre sonra o yüzden hala mod olarak duruyor, Erol abi son günlerde ara ara aktif olmaya başladı, Anıl dershaneye başladığı için internetten uzak, Hasan abi akşamları giriyor, Muvaffak abi bildiğin gibi gayet aktif ben ise pazartesiden perşembeye kadar okulda olduğum için 5-6 dan sonra internete girebiliyorum. Cuma,cumartesi,pazar genelde pc başındayım. Bu konuyu bende gündeme getirmek istiyordum bazı konularda düzenlenmesi, taşınması zaman zaman silinmesi gereken mesajlar oluyor ben gördüğümde hallediyorum bu tip şeyleri fakat genelde pc başında olan ilgilenebilecek ve güvenebileceğimiz birileri olursa mod sayısını arttırabiliriz. Ki kabul edersen en başta hem büyüğümüz olarak hemde pc konusundaki yetenekliliğin yüzünden bu görevi yapmayı kabul edersen memnun olurum.

Muvaffak abinin söylediklerine gelince maddi açıdan kasım ayının 5 ine kadar forumun yıllık lisans ücreti ödenmeli bu gideri karşılamak için reklam konusunda çalışıyoruz. Başka fikirleriniz varsa değerlendirebiliriz tabiki.
Taygun mod konusuna katılabilirim yalnız şu an mod olanlar ile sen ve Haldunu bir konferans niteliğinde MSN den görüşme düzenleyebilirsen olur.Zira şu andada bağzı uyumsuzluklar var gibi selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-10-2007, 11:53   #9
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Alıntı:
Rauf tafarından gönderildi
Taygun mod konusuna katılabilirim yalnız şu an mod olanlar ile sen ve Haldunu bir konferans niteliğinde MSN den görüşme düzenleyebilirsen olur.Zira şu andada bağzı uyumsuzluklar var gibi selamlar.
Rauf abi kendi başıma karar almam zaten fakat kimse senin yönetici olmana karşı çıkmaz hatta geçmiş dönemlerde seni yönetici yapma teklifimizi geri çevirmiştin Uyumsuzluk konusu ise yok sadece hayat mücadelesinden dolayı sitede göremiyoruz Haldun beyi

Eski 28-10-2007, 16:31   #10
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

rauf abim senin mod olma konusunda zamanında oylarımızlada ifadede bulunmuştuk.tekrar sözlü olarakta beyan etmekte mutluluk duyarım.ayrıca teknik bilgiye sahip diğer arkadaşlarımızda adaylığını sunabilirler.bunda yanlış yada çekinilecek bir durum olduğunu kendi adıma düşünmüyorum .sitemizin selameti adına yapılması gereken yapılmalıdır.
muvaffak abi geçen ki yazışmamızda rastgelsin av malzemelerinin sponsor olmak istediğini söylemiştin.işte zaman ödenecek ücreti tam olarak bilmiyorum ancak başlanfıç için iyi bir zamanlama olur.miktar fazlasa üstü için gerekeni bizlerde yapmaya hazırız.hadi bakalım daha iyi günlere...saygılar...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları