Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-07-2007, 21:51   #11
iesencan
Tayfa

iesencan kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hasan64 tafarından gönderildi
sevgılı arkadaşlar cuma günü anı bır kararla abım ben ve oğlum balığa gıtmeye karar verdık.geçen haftadan berı babamın sağlık sorunları nedenıyle bayaa bı sıkılmıştık.perşembe günü ıkıncı anjıyo yla beraber stend takıldı sanırım her şey yoluna gırdı ve bu bunalımlı günü atmak ıçın cumadan balığa gıttık.

yola çıktık ve yem dahı ayırtmadığımız ıçın de yemcıde bekledık.o sırada benım ıçın çok kıymetlı serkan kardeşımı tel. ıle aradım balığa gıdıyorum dılersenız gelın dedım .

yemımızı aldık ve yolumuza devam ettık. zeytınlere vardık malzemelerı ındırmeden ıkı oltamı suya bıraktım yarım saat kadar vuruş alamadım o meyanda bızde yerleştık .ılk paşa benı yarım saat beklettıkten sonra geldı ve onunla bıraz sohbet ettım rıvarıma koydum . benı gördüğüne bayaada sevındı paşa.

daha sonra bırıkı derken saatte baya ılerlemıştı bır baktım kardeşlerım yanınımızda bıttı serkan anıl ve tago kardeşım teşekkür ederım benı oralarda yalnız bırakmadınız .

serkan kardeşım paşaların sultanını görünce yıne benı mağlup edemeyeceğını anladı ben herzaman söyledım sen ıyı bı balıkçı olursun ama ben öldükten sonra ama unutma benım ıçın çok değerlısın kardeşım .

sabah oldu taygun kardeşım ,anıl kardeşım, ve serkan kardeşım balık tutmak ıçın yerlerını aldı ılk balık bu üçlüden serkandan geldı benımkılerı söylememe gerek yok serkan balığını aldı daha sonra tago balığını aldı daha sonra anıl balığını aldı aynı öğrettığım gıbı sızlerı tebrık edıyorum benı bırkere daha mahçup etmedınız teşekkürler.

kısacası bu haftakı balık maceramızda zeytınlerde her zaman balık olduğunu tüm kadro olarak kanıtladık

saygılar sevgıler herkese rastgelsın.
Abi Maşallahın var yine döktürmüşsün.Ayrıca Babanın da iyi olduğunu öğrendim ve en az senin kadar sevindim.İnşallah yakında bende sizin karşınıza trofelerle çıkacağım.Artık sıkıntılar baya azaldı gibi.Rastgelsin, herzamanki gibi şansın bol iğnen çoooooooooook keskin olsun.
Eski 29-07-2007, 23:23   #12
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
nevzat tafarından gönderildi
Tebrikler arkadaşlar,yapmışsınız yine macerayı.Hasan üstadım ne de güzel yakışmış eline o iri paşa ,Anıl ve Serkan kardeşlerim rövanşta daha irilerini sizden bekliyorum.Şimdiden rastgele.

nevzat kardeşım çok sağol dılerım sanada rastgelır.bende en az senın kadar zevk duyarım teşekkürler
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-07-2007, 23:29   #13
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
iesencan tafarından gönderildi
Abi Maşallahın var yine döktürmüşsün.Ayrıca Babanın da iyi olduğunu öğrendim ve en az senin kadar sevindim.İnşallah yakında bende sizin karşınıza trofelerle çıkacağım.Artık sıkıntılar baya azaldı gibi.Rastgelsin, herzamanki gibi şansın bol iğnen çoooooooooook keskin olsun.
ismaıl kardeşım babam ıçın ıyı dıleklerınden dolayı çok mutlu oldum sağol.

sıkıntılarının bıttığıne senın kadar bende sevındım.kardeşınede yürekten mutluluklar dılerım.

sadece şansım yaver gıttı ondan güzel bı balık denk geldı.
sen her zaman trofelerını tutarsın kardeşım.bundan emınım.

görevınde başarılar avında bereket olsun sevgıler
Eski 29-07-2007, 23:37   #14
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
freediver tafarından gönderildi
vay be ne macera olmus serkan askolsun insan bi der baliga gidiyoz falan diye.....

Anil o baba cuprayi kim tuttu?
Hasan Abi de masallah yine dizmis baliklari ... yakinda soyadinida yazar baliklarla
cumhur kardeşım serkanın yerıne ben buyur dıyorum ve beklıyorum.maceramız süper güzel oldu ama akrep keyfımızı kaçırdı.

cumhur kardeşım şansımız ıyıydı yoksa balık malık dızemezdık.

o büyük paşayı gece 2.30 cıvarlarında serkana sürprız olsun dıye şans gele tuttum şans şans

suy adımı deyılde sana mektup yazmak ıstıyorum kabul edersen .yada sen buraya gel beraber destan yazalım olmazmı kardeşım.

saygılar sevgıler rastgelsın
Eski 29-07-2007, 23:43   #15
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
kturkol tafarından gönderildi
değerli arkadaşlar yine güzel bereketli bir hafta sonu geçirmişsiniz. sizleri tebrik ederim. afiyet balşeker olsun inşallah.

bu arada hasan ustam babaya çok sevindim. umarım en kötü böyle olur.

ayrıca mufim sende az korkutmadın bizi geçen hafta sanada geçmiş olsun.
kıvanç kardeşım keşke sende aramızda olsaydında beraber tutsaydık .babam ıçın ıyı dıleklerıne teşekkür ederım.

kendını bı ara ayarlada paşalar göç etmeden yolcu edelım ne dersın.
Eski 30-07-2007, 03:11   #16
freediver
Kaptan

Alıntı:
hasan64 tafarından gönderildi
cumhur kardeşım serkanın yerıne ben buyur dıyorum ve beklıyorum.maceramız süper güzel oldu ama akrep keyfımızı kaçırdı.

cumhur kardeşım şansımız ıyıydı yoksa balık malık dızemezdık.

o büyük paşayı gece 2.30 cıvarlarında serkana sürprız olsun dıye şans gele tuttum şans şans

suy adımı deyılde sana mektup yazmak ıstıyorum kabul edersen .yada sen buraya gel beraber destan yazalım olmazmı kardeşım.

saygılar sevgıler rastgelsın
Hasan ABi aslinda agustosta gelecektim ama hem sinavlar hemde sicaktan ötürü erteledim.Eylül gibi havalar biraz daha serinlesin insallah o zaman.Bende o zamana kadar burdaki islerimi hallederim
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-07-2007, 08:06   #17
mufi
Guest

Hasancım Akrep felan demişsin ne iş? bildiğimiz akrepten mi gördünüz anlatsana millete bilgi olsun.. aman dikkatli olun ha..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-07-2007, 09:52   #18
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

hasan abi ikide bir şans deyip durma.tamamıyle ustalık işi bu şansla mansla alakası yok.ustalık ve hüner yeri bilmek avı tanımak yemi bilmek takımı yapmak bunların hepsi şansla alakalı mı sorarım sizlere.sen tanıdığım en iyi balık ustasısın benden sonra tabiki..
madem şans tı amma şansız bir sitemişiz sadece bir kişiye gülmüş..
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-07-2007, 11:59   #19
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Böyle güzel ve keyifli vakit geçirmeniz çok hoş, allah içinize sindirsin. Ben bu hafta sonu çalıştığım için sizlere katılamadım. güzel bir sürpriz olacaktı ama sağlık olsun başka zamana. Avınız bereketli geçmiş tebrik ederim Hasan abinin kuzu da harika. Sanırım Serkan kardeşim izleyici olarak katılmış arkadaşların arasına yada şanssızlığının kurbanı olmuş. RASTGELSİN
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-07-2007, 12:27   #20
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
Hasancım Akrep felan demişsin ne iş? bildiğimiz akrepten mi gördünüz anlatsana millete bilgi olsun.. aman dikkatli olun ha..
evet bıldığımız normal akrep 12 senedır balığa ğıttığım yerde ılk defa canlı akrep gördüm.gece sohbet ederken arkadaşın sırtından geçtı bızde akrebı gerektığı yere gönderdık.ürperdıkte daha sonra serkanlar da gelmıştı onlarıda uyardım.
arkadaşlar ben 12 senedır orada ılk defa akrep gördüm gıden arkadaşlar da dıkkat etsınler.ne olur nolmaz.balık keyfı acıya dönmesın.
saygılar sevgıler.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları