Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar

Organizasyonlar Her türlü fuar, av yarışması ve üyelerin aralarında yaptığı organizasyonlar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-04-2007, 21:37   #21
aserkansatı
Guest

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
Dostlar merhaba
Şu anda kendimi iyi hissetim de makinanın başına geçtim. dün aslında başlangıç itibari ile benim için harika bir gün dü bu sayfadan 3 arkadaşımız ile ilk kez el sıkıştık ve sarıldık. kısacası dün 6 tane güzel insanla çok güzel bir yerde idik.
ancak benim sabah faslı aniden kötüleşen sağlık olayım herkesin moralini bozdu
Allah razı olsun Erhandan rica ettim beni basmane Şifa hastanesine getirdi.
dün orada acilde uzun bir süre kaldım tahliler yapıldı elektro alındı ve öğleden sonra eve gidebildim. kardiolog ile yaptıgım konuşmada vardıgı sonuç birgün öncesinden başlıyan yorgunluk ve soğukalgınlıgı ve pazar sabahı uykusuz lugu ve acık cam ile yolculukta göğsüme vuran serin hava toplam etkisi ile kalbin zorlanması.ve sıkıntı vermesi
pazar gününe denk gelen bu terslikler beni akşam çok üzdü.. kırkyılda bir görüşebildiğim arkadaşlarımızın da tadını kaçırdım...
Adnan-Erhan-Kıvanç-Onur-Serkan-Taygun keyfinizi kaçırdım. tekrar özür dilerim. sizler iyiki varsınız.
Abicim sen iyi ol da gerisini düşünme...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 23-04-2007, 21:37   #22
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ismail çakır tafarından gönderildi
muvaffak bey geçmiş olsun..yapılan güzel organizasyon dostlukların pekişmesine vesile olmuş. ben de katılıp sizleri tanımak isterdim.ama mesafe çokkk ırakk.. nasipse yine tanışırız..
Evet beyler bize çanakkale seferi göründü.

hadi bakalım tago, onur, göksel, düzenleyin seferi bizde seferber olp katılalım.

Onur son anda almasaydın sargosu kaptırıyordun namını benim ufaklığa.
Eski 24-04-2007, 20:30   #23
cevat2
Kaptan

cevat2 kullanıcısının avatarı

arkadaşlar ilkönce programa katılamadığım için kusuruma bakmayın.herşey planlandığım gibi başladı.cuma sabahı bodruma doğru yola çıktım yavaş ve gezerek ,bafada bilgi toplayarak akşam saat 21 gibi bitezdeydim.sabah yem araştırdım biraz mamundan başka yem yok, bende yanına sübye alarak avlak aramaya başladım.fakat çok rüzgar vardı cumartesi olta atamadım eve erken dönerek sabah izmir hazırlıklarına başlarken kapı çaldı gelenler adadaki akrabalarımız bize süpriz yapmışlar bodruma gelerek!!!!!adada kalacak yer olmayınca git gel 600km gözümde büyüdü vazgeçtim.tago mail adresimin şifresini çok eski olduğu için unutmuşum , yeni şifremi şimdi alabildim.tel açıp haber veremediğim için kusura bakmayın tekrar.2 gün bodrumda güvercinlik,torba,bitez,yalıkavak heryerde olta attım,tek alabildiğim güvercinlik çiftlik yakınındaki mera, yoldan aşağıya inmek dağcılık istiyor onun için makina yukarıdaydı resmi orada çekebildim.birdahaki sefere nasip olur inşallah tanışmak.bodruma ava gideceklere kesinlikle tekne programı yapın,yem muhakkak izmirden götürün kıyılarda hala birşey yok
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Yer:İSTANBUL
cevat2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-04-2007, 22:56   #24
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Sevgili muvaffak abi sana tekrar geçmiş olsun, allah beterinden korusun çok güzel bir organizasyonun başında arazıye uydun yoksa başımıza gelecekleri anladın mı ? ama ben bu ekiple nereye isterlerse giderim, çok zevk aldım mangalıyla da iz.. ve is..leryle bile mutluydum.hele ilk girdiğimiz sahil çok hoşuma gitti muhteşem cennet köşesi memleketim demekten kendimi alamadım.herşey için teşşekkür ederim beni zorladığınıza da değdi.hepinize ayrı ayrı teşşekkür ederim. iyi ki sizleri tanımışım. Bu arada unutmadan bütün gün ismail çakır abi aşağıya ismail abi yukarıya dilimizdeydin ismail baba
Eski 25-04-2007, 07:20   #25
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Şu güzelliğe....şu muhabbete bakın beeeee.......Allah nazarlardan saklasın......

Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2007, 08:03   #26
Alparsbeğ
Tayfa

Alparsbeğ kullanıcısının avatarı

Muvaffak Abi, gecmis olsun dileklerimi lutfen kabul edin. Biraz gec oldu ama, evde giremedim internete, dun de burada islerin arasında bir ara girdim foruma ama gormemisim yazınızı.

Segi ve Işıkla kalınız
Harbi Memleket Denizli / Sarayköy

Güzel Türkçe'mizi lütfen düzgün kullanmaya çalışalım. Ben mükemmel değilim, ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Sizlerin de desteğini bekliyorum.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Lütfen Kan Bağışı Kampanyamıza Destek Olun.
Alparsbeğ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları