Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-08-2007, 06:48   #11
Rauf
Guest

yasin bereketli bir av sonunda yiyinti pozisyonları haaa tebrikler balıkların temizlenmemiş halini görmedim ama büyük bölümünün sokar olduğunu tahmin ediyorum.afiyet olsun bir tavsiye balıkları gazate üstünde temizleme ve yine bu gazete üstünde unlama zira gazete kahıtını üstüne yazılan yazılarda bol miktarda kurşun var onlar balıklara bulaşıyor.bunu bana bir dostum ikaz etmişti seninde aklında bulunsun selamlar gurbetcim.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-08-2007, 08:02   #12
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
trakonya tafarından gönderildi
yasin bereketli bir av sonunda yiyinti pozisyonları haaa tebrikler balıkların temizlenmemiş halini görmedim ama büyük bölümünün sokar olduğunu tahmin ediyorum.afiyet olsun bir tavsiye balıkları gazate üstünde temizleme ve yine bu gazete üstünde unlama zira gazete kahıtını üstüne yazılan yazılarda bol miktarda kurşun var onlar balıklara bulaşıyor.bunu bana bir dostum ikaz etmişti seninde aklında bulunsun selamlar gurbetcim.

Düsüncen cin cok tesekkürler rauf abi , evet haklisin bu gazete üstünde temizlenme ve unlanma olayi ben birkez daha duymusdum , ama insan dalginlikdan unutuyor . Abi baliklarin cogu sokardi , ve aralarinda Isparoz ve sargozda vardi .

selamlar - rastgelsin

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-08-2007, 18:06   #13
americer
Oltacı

americer kullanıcısının avatarı

anca göre bildim kardeş kusura bakma afiyet bal şeker olsun rastgele....
Eski 28-08-2007, 23:08   #14
Egeli
Tayfa

Egeli kullanıcısının avatarı

Tebrikler güzel balıklar.

bu sokar denilen balıkları bodrumda tatildeyken deniz kenarındaki taksiciler geceden botla bıraktıkları sepetler ile tutuyorlardı. daha önce hiç görmediğim için ilgimi çekmişti gidip bakmıştım.. bayağı bir muhabbet olmuştu. Balıkçı balıkçıyı 500 metreden tanıyor vallahi..(deli deliyi gözünden tanır hesabı )

Orada da çok tatlı olduklarından bahsetmişlerdi... Tadını merak ediyorum vallahi.. Bzim egede yok tabiki.. Gerçi bu küresel ısınma ile balık populasyonunda değişiklilk olacağını söylüyorlar. yakında burada da çıkarsa şaşırmam... zira karadenizde bizim paşalr son zamanlarda sık olarak görülmeye başlanmış...
Tekrar tebrikler afiye olsun...

...Forza Çipura...
Egeli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-08-2007, 07:44   #15
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Egeli tafarından gönderildi
Tebrikler güzel balıklar.

bu sokar denilen balıkları bodrumda tatildeyken deniz kenarındaki taksiciler geceden botla bıraktıkları sepetler ile tutuyorlardı. daha önce hiç görmediğim için ilgimi çekmişti gidip bakmıştım.. bayağı bir muhabbet olmuştu. Balıkçı balıkçıyı 500 metreden tanıyor vallahi..(deli deliyi gözünden tanır hesabı )

Orada da çok tatlı olduklarından bahsetmişlerdi... Tadını merak ediyorum vallahi.. Bzim egede yok tabiki.. Gerçi bu küresel ısınma ile balık populasyonunda değişiklilk olacağını söylüyorlar. yakında burada da çıkarsa şaşırmam... zira karadenizde bizim paşalr son zamanlarda sık olarak görülmeye başlanmış...
Tekrar tebrikler afiye olsun...

Selam Mehmetcigim ...
benden sana tavsiye , eyer sokar baligini hic yemediysen hemen durma bir dene .. balikcilarda belki bulunur ??? inan cok lezzetli , sadece dikkat etmen gereken , dikenlerinden uzak dur ... temizlerken makasla hepsini kes .. kuyrukaltinda ve kafasinin üstünde ikitane sakli diken var ve diger yüzgeclerinide kesersen iyi olur . Insallah bulursun , sana da simdiden afiyet olsun .

selamlar

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları