Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-04-2011, 18:37   #11
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Kamil ESEN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ooooh maşallah,maşallah.Bu ne güzellik arkadaş yahu.Kim istemezki orda olsun.Bu buluşmalara Sakarya ve İzmit ekibinden arkadaşların katılmasına çok sevindim.Rastgelsin dostluğu hep daim olur inşallah.Onur hocam Manisayada beklerim....
ya bide sende olsaydın kamil biladerim.organizasyon falan olmamasına rağmen bu kadar kişinin katılımı dostluğa verilen önemi gösteriyor.dediğin gibi Rastgelsin dostluğu hep daim olur inşallah
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-04-2011, 19:26   #12
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Çok güzel bir hafta sonunu çok güzel insanlarla geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Onur hocamla çok önceden başlayan dosluğumuz vardı ve yine onun sayesinde çok değerli Samader üyelerinle tanışma fırsatımız oldu hepsi birbirinden değerli bilgi ve tecrübe erişmiş insanlar,çok güzel bilği paylaşımı yaşadık,anılarımızı yaşadığımız inginç olayları birbiri arkasına ekleyerek çok güzel bir hafta sonu yaşadık...

Böyle güzel dostlukların her daim hepimizin yaşaması dileklerimle..

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 26-04-2011 " tarihinde saat 08:14 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir.... Neden: Mesajdaki Resimler ilk mesaja alındı..
adolomorola Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2011, 20:16   #13
Onur ADIGÜZEL
Çımacı

Onur ADIGÜZEL kullanıcısının avatarı

nereden yazmaya başlayacağımı hiç bilmiyorum inanın ki

geçmiş yıllara dayanan bir dostluk... Sakarya,Kocaeli, Manisa, İzmir 'deki arkadaşları bir araya getirmeye bir sebep oldu... iyi de oldu hani... çok özlemişim bee!!!!...
olta atmaya bile gerek duymadım dostlar...zaten en büyük balığı yakalamışız biz daha ne gerek...
ilk kez gördüğüm abilerim ile bile o kadar kaynaştık ki...o kadar samimi sohbetler oldu ki gerçekten de anlatılmaz yaşanır... Ben güvece kalkamadım gece ama sabah Hasan abimin hazırladığı kızarmadan yeme fırsatını buldum tadı damağımda hala yemeklerin...
ama asıl önemlisi "Tadı yüreğimde kaldı, bu İzmir seferinin"...
buradan herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum dostlar...başladık bu işe gerisini her yıl düzenli getiririz inşallah
bizler de sizleri Sakarya'da ağırlamaktan büyük onur ve keyif duyarız
Onur ADIGÜZEL Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2011, 20:17   #14
Onur ADIGÜZEL
Çımacı

Onur ADIGÜZEL kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Ooooh maşallah,maşallah.Bu ne güzellik arkadaş yahu.Kim istemezki orda olsun.Bu buluşmalara Sakarya ve İzmit ekibinden arkadaşların katılmasına çok sevindim.Rastgelsin dostluğu hep daim olur inşallah.Onur hocam Manisayada beklerim....
Hocam inşallah yaza Akhisar'a geldiğimde geleceğim yanınıza seni de her zaman Sakarya'ya bekleriz Kamil hocam
Onur ADIGÜZEL Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2011, 20:19   #15
ali rıza acar
Kaptan

ali rıza acar kullanıcısının avatarı

Paşa da paşa ama. Bunu geçelim, onu her daim yakalıyorsunuz zaten. Önemli olan şehirlerarası dostlukların en güzelini yakalamış olmanız.
Tanrı bu güzelliklere güzellik, dostluklara dostluk katsın.
Her şeye, her şekilde rastgelsin diyorum.
K0NUM. KSK
ali rıza acar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2011, 20:26   #16
Kerem YAMAN
Çımacı

Kerem YAMAN kullanıcısının avatarı

gene herzanki gibi müthiş dostluk ve kardeşlik çerçevesinde avınız gerçekleşmiş herzaman böyle güzel dostluklarla geçmesi dileğimle

09,04.1984 izmir çamdibi 0.RH +
Kerem YAMAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2011, 20:54   #17
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

Varsayılan rapor

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok güzel bir hafta sonunu çok güzel insanlarla geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Onur hocamla çok önceden başlayan dosluğumuz vardı ve yine onun sayesinde çok değerli Samader üyelerinle tanışma fırsatımız oldu hepsi birbirinden değerli bilgi ve tecrübe erişmiş insanlar,çok güzel bilği paylaşımı yaşadık,anılarımızı yaşadığımız inginç olayları birbiri arkasına ekleyerek çok güzel bir hafta sonu yaşadık...

öner kardeşim hem tanışıp av yaptık hemde çok değerli dostluklar kazandık çok sağolasın.
CEP : 05336408018

Bu mesaj en son " 26-04-2011 " tarihinde saat 20:55 itibariyle discus tarafından düzenlenmiştir....
mazhar üzümcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2011, 21:07   #18
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

Varsayılan teşekkür

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet dostlar..

Konu başlığndan da anlaşılacağı üzere İzmit, Sakarya, Kocaeli ve Manisadan gelen dostlar ile birlikte bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik tabiiki bu tanışma her zamanki yerimizde sizlerinde anlayacağı ützere deniz kıyısında idi..

İzmit, Sakarya ve Kocaeli'den
(SAMADER)
SAKARYA RASTGELE AMATÖR OLTA BALIKÇILARI VE DOĞAL HAYATI KORUMA DERNEĞİ
üyeleri ve misafirlerimiz...;

[b]1-ONUR ADIGÜZEL
2-FERHAT AYAS
3-İLHAN KURTULDU
4-RECEP GÖLCÜ
5-OĞUZ YILDIRIM
6-EYÜP ERBAY
7-SEDAT SERT
8- SABAHATTİN NAL
9-.EMİN ABİMİZ ( Sebahatin abimizin arkadaşı)
10- SEMİH ABİ
11-ÇAĞLAYAN KART

Manisadan gelen Dostlar ve Tabiiki bizler Hep birlikte güzel dakikalar yaşadık.. Bu yaşananları bu konuda sadece Resimlerle biraz olsun sizleri ortak etmek isterim..

Videolar sizlerinde bildiği üzere 2-3 gün sonrasına Belgesel Tarzında hazırlanıp sizlerle paylaşılacaktır ..

İşte Resimler

[/center]
necatim bu güzel anları ,ölümsüzleştiren harika raporun için çok sağolasın sevgilerimle.
CEP : 05336408018

Bu mesaj en son " 26-04-2011 " tarihinde saat 20:59 itibariyle discus tarafından düzenlenmiştir....
mazhar üzümcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2011, 08:10   #19
Necati ARAT
Kaptan

Thumbs up

Alıntı:
Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Maşallah diyelim, nazar deymesin.
Bu gibi dostlukların yeri bir başka oluyor, özelliklede deniz kenarındaysanız.
Tüm katılanları yürekten kutlarım, katılamadığım için yani kaçırdığım için üzüldüm valla.
Bir dahakine artık nasipse.
Teşekkürler paylaşım için.
Mehmet abi harika bir ortamdı bilirsin..
Bu sefer iki Güveç kurufasulye vardı..
Kaçırdın abi ..

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
KARDEŞİM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

sevgili kardeşim onur sayesinde sakarya izmit kocaeli manisa izmir ve paşa team ile birlikte çok hoş bir iki gün geçirdik.katılımda bulunan tüm abi ve kardeşlerime sonsuz teşekkürler.
maksadımızın sadece dostluk olması ve balığı bahane edip bir arada olmak çok güzel.
herdaim böyle dostlukların olması ve kurulması maksadıyla birdahaki sefere herkesle olmak dileğimle
Eyvallah Hasan abi Syogan her zaman iş yapar..
Tüm dostlara bende teşekkür ederim..
En kötü beraberliklerimiz böyle olsun..

Alıntı:
Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Abiler hep ben işim gereği eğlencenin sonlarına doğru yetişiyorum ama ne mutluki sizlergibi değerli arkadaş kazandım KALFA HASAN ,YAĞIZ,V.S MUHTEŞEM BULUŞMA keşke hepinizin ismini yazabilsem yazdığımı kabul edin Necati aslan parçasına iyi bak... çekirgeme...
Murat abim sanada teşekkürler..
Gece yarısı tek başına o kadar yolu gelip ortama katılman bizleride memnun etti .. Çekirgeni hiç merak etme.. Suyu almış o .. Biraz daha intibaka ihtiyacı var ama. Bir iki de Paşa çektimi eliyle O zaman seni her hafta arar hadi gidelim diye..

Alıntı:
Ferhat AYAS tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili Rastgelsin ve Paşa Team dostları

Gerçekten bizim için çok çok güzel bir hafta sonu geçirdik, İşlerini güçlerini bırakıp bizleri orada misafir etmek için göstermiş olduğunuz misafirperverliği anlatmaya kelimeler yetmez.

Gecesi ile gündüzü ile her daim bizlerin memnuniyeti için uğraştınız. Ben kendi adıma ÇOK MEMNUN olarak oradan ayrıldım. Emin onunki tüm diğer Sakarya ve İzmitli arkadaşlarım memnun oldular, dönüş yolunda her molada sizlerin o güler yüzünüzü ve misafirperverliğinizi anlattık, ve anlatmaya devam edeceğiz. Burada tek tek isimden daha çok bir ekip olarak PAŞA TEAM ekibi ve Rastgelsin ekibine tekrar teşekkür ederim. Ellerinize , emeklerinize sağlık
Ferhat kardeşim sizleri tanıdığıma çok ama çok memnun olduk bizde..
Sizler kadar değerli bu işe gönül vermiş hakkını vererek avlanan dostlarla tanışmak ayrı bir zevk .. Yine bekleriz..

Memnuniyetinizi üzerine basa basa belirtirken tekrar bir söz söylemek isteriz tüm arkadaşlar adına ..

SÜRÇÜ LİSAN ETTİYSEK AF OLA...

Alıntı:
İLHAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
birbirinden değerli , paşateam ve rasgelsin üyeleri,
öncelikle haftalardır planını yaptığımız bu organizasyonu kazasız belasız en güzel şekilde atlattık.Bize karşı tüm olanaklarını seferber eden en iyisini yapmaya çalışan tüm ekibe teşekkürü bir borç bilirim.
İnşallah daha sık görüşme ve buluşma olanağımız olur, yoksa o harika muhabbetinizi ve güveçte kurufasulyenizi çok özliyeceğiz
İlhan abim bizler sizlere teşekkürlerimizi sunarız..
Sizlerle tanışmak çok güzel..
İyiki varsınız iyiki tanışmışız..
Bir merak ancak bu kadar güzel dostluklar doğurabilir..
Tekrar görüşmek beraber av yapmak dileklerimle..

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

TÜRKİYE geneline yayılmakta olan bir RASTGELSİN dostluğu....

Necati'm paylaşım için teşekkürler.. İzmir dışından gelen dostlarımızla tanışmayı bende çok isterdim.Hatta HASAN kardeşim,dönüşte uğrayıp bir çayını içeriz dediğinde sevinmiş ve sizden gelecek haberle çaydanlığı ocağa koyup çayı hazırlamayı düşünüyordum ama nasip dğilmiş. İnşallah bir daha ki sefere..
Süleyman abi Dediğim gibi önce dostluk balık her zaman bir yerlerden bulunur.. Bunu ispatlayıp bir arada olmamız bunun en önemli kanıtları..
Başka bir zaman başka bir yerde hep birlikte olmak dileklerimle..

Alıntı:
Doğan ÖZCAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tek kelimeyle muhteşem bir ortam olmuş....Orada olmayı ne kadar çok istediğimi biliyorsunuz ama gönlüm ve ruhum oradaydı....Ki zaten telefonla dahi olsa orda olma şansını yakaladım....Valla Necati abi ben anlamam bende böyle kısa süreli gelme şansı bulursam hemen beni al götür.... İyice sıkıldım.... Ne kurt kaldı ne anaconda aklına ne gelirse artık.... Şaka bir yana nasipse inşallah oradaki ekiple inşallah bir araya gelmek nasip olur......SAĞLIĞINIZ EKSİK OLMASIN....HERKESE AYRI AYRI SELAMLAR...
Kardeşim hiç üzülme ..
Sen ne zaman gelirsen kaçamak yaparız ..
Yemede para vermez sendeki anakondalarla avlar onları zaiii etmeyiz ..
Telefonla hem akşam hem sabah görüştük sende orada gibiydin..
Senin kerterizinden 2 paşayı kıyıya alıverdim..
Geldiğinde içtimada eksik paşa çıkarsa bilki onları ben aldım haberin ola....

Alıntı:
Raif Yelkenci tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Necati cim ortam ve kareler nefis manzara deniz süper merakla videoları bekliyoruz tüm katılımcıları tebrik ederim.
Raif abim sen hiç merak etme..
Tam bir belgesel olacak o anları sizlere yaşatacağım..
Videolar uzun olduğundan 1-2 gün zaman alır..
Eeeeeeeeeeeee rejisör olmak biraz zor montajlar zaman alıyor..

Alıntı:
Ah Kamil abim ahhh..
Senin eksikliğini aramadım desem yalan olur..
Keşke katılabilseydin..
Herşey çok güzeldi inşaalah başka sefere..

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Eh be Öner abi...
anılarımızı yaşadığımız inginç olayları birbiri arkasına ekleyerek çok güzel bir hafta sonu yaşadık... derken bu PAŞAYIMI anlatmak istedin..
Ne zaman yakaladın insan bir seslenir..
Sizin oradan ayrılmayışınızın sebebi bumu..
Alacağın olsun..
İlk karşılaşmamızda bunun hesabını sorarım sana..

Alıntı:
Onur ADIGÜZEL tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
nereden yazmaya başlayacağımı hiç bilmiyorum inanın ki

geçmiş yıllara dayanan bir dostluk... Sakarya,Kocaeli, Manisa, İzmir 'deki arkadaşları bir araya getirmeye bir sebep oldu... iyi de oldu hani... çok özlemişim bee!!!!...
olta atmaya bile gerek duymadım dostlar...zaten en büyük balığı yakalamışız biz daha ne gerek...
ilk kez gördüğüm abilerim ile bile o kadar kaynaştık ki...o kadar samimi sohbetler oldu ki gerçekten de anlatılmaz yaşanır... Ben güvece kalkamadım gece ama sabah Hasan abimin hazırladığı kızarmadan yeme fırsatını buldum tadı damağımda hala yemeklerin...
ama asıl önemlisi "Tadı yüreğimde kaldı, bu İzmir seferinin"...
buradan herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum dostlar...başladık bu işe gerisini her yıl düzenli getiririz inşallah
bizler de sizleri Sakarya'da ağırlamaktan büyük onur ve keyif duyarız
Onurum seni tekrar dünya gözüyle ve bu ortamda tekrar görmek beni ziyadesiyle mutlu etti ..
Kardeşim bu Tanışma ve dostluk ortamına temel olduğun için ayrıca teşekkür ederim..
Sağlıcakla..

Alıntı:
ali rıza acar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Paşa da paşa ama. Bunu geçelim, onu her daim yakalıyorsunuz zaten. Önemli olan şehirlerarası dostlukların en güzelini yakalamış olmanız.
Tanrı bu güzelliklere güzellik, dostluklara dostluk katsın.
Her şeye, her şekilde rastgelsin diyorum.
Alirıza abim önemli olanda bu değil mi DOSTLUK..

Allah (c.c) Bu huhabbetten bizi mahrum etmesin..
Balık herzaman ama bir gölün kıyısında ama bir deniz sahilinde bulunur..
Sloganı biliyorsun haaa... bu arada bizim sakızlının namı Sakaryalara kadar uyaştı haberin ola..

Alıntı:
Kerem YAMAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
gene herzanki gibi müthiş dostluk ve kardeşlik çerçevesinde avınız gerçekleşmiş herzaman böyle güzel dostluklarla geçmesi dileğimle

Kerem seni o ortamda görmek bizi memnun etti..
tekrar görüşmek üzeri Videoyu bekle seninde yerin var..

Alıntı:
mazhar üzümcü tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
necatim bu güzel anları ,ölümsüzleştiren harika raporun için çok sağolasın sevgilerimle.

Mashar abim o fotolardaki güzellik sizlersiniz ..
Siz olmasanız onlarda olmazdı foto sadece araç..
Gecenin bir yarısı elinde tatlılarla mekana gelmek büyük fedakarlık ..
Tekrar tekrar sanada teşekkürler..

Bu mesaj en son " 26-04-2011 " tarihinde saat 08:13 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2011, 09:37   #20
xnode
FCR/SGR

xnode kullanıcısının avatarı

Güzel bir buluşma olmuş. Devamı da bekleriz..

Lütfen avcılık, balıkçılık ve su ürünleri ile ilgili genel sorularınızı özel mesaj ile sormayınız. Herkesin yararlanabilmesi için konular içinde soru yöneltiniz...

Cem | 0 RH+ | İzmir | 20 Nisan

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

xnode Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları