Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-10-2011, 15:53   #21
Tuncay GÜNAY
Moderator

Tuncay GÜNAY kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Murat ÇAKMAKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tuncay tebriklerBelliki çok güzel geçmiş güzel anılar varDahada güzel anılaraAfiyet olsun kardeşim macuncu
macuncu başı murat kardeşim teşekkürler dediğin gibi çok macera vardı fakat kısa ve öz raporladım. daha güzelleri sizlere nasip olsun bellimi olur coşarsın (coşmassın sen) da sargozlardan 2 tane denizliye gönderirsin

Alıntı:
bytt tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ustam tebrikler güzel bir av olmuş. Bu arada nerelere açıldınız tekneyle? Yakın biryerlerdeyse ziyaret etmek isteriz.. Rastgele
teşekkür ederim hemşerim daha güzelleri sizlere nasip olsun.
bu arada denizden balık tutmak istiyorsan bölgeler belli fethiye bölgesi hariç izmir tarafına gidecek olursan güzel bahçe - urla - sığacık - ıldırı taraflarını muğla tarafını düşünürsen güvercinlik taraflarını tavsiye ederim. izmir tarafını düşünürsen tekne konusunda da yardımcı olurum sitemiz üyelerinden de yardım alabilirsin anıl kaptan - karabulut kaptan yardım konusunda oldukça cömerttir.

Alıntı:
muhabbetci tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hemşerim,şansın her zaman senden yana olsun.Ayrıca afyet olsun.
önder abi GÜZEL İNSAN teşekkürler aynı dilekleri senin için düşünüyorum şans her zaman seninle olsun tuttuğun trofe tutamadığın yavru olsun saygılar

Alıntı:
cngerol tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tebrikler tuncay bey belgesel gibi olmuş herçeşit balık var.

afiyet olsun
teşekkürler cengizhan kardeşim belgesel konusunda sizlere yetişmeye çalışıyorum senin avlarının yanında benim avın adı geçmezz daha daha güzelleri sizlere nasip olsun

Alıntı:
CEMAKO tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tuncay kardeşim tebrik ederim güzel bir av yapmışsın herhalde kurtlar dökülmüştür artık. Balon balığını yememen çok isabetli olmuş yalnız 2. resimde çütre (Domuz) balığı gördüm onun eti çok lezzetlidir. şiddetle tavsiye ederim ancak derisi çok sert tulum çıkarıp öyle pişirmen gerekiyor (Ben yağda kızarttım çok güzel oldu).

Ellerine sağlık artık tam bir usta olma yoluna girdin.
bundan sonra senin bileğini bükemediğimiz için öpmek zorunda kalırız herhalde tüm arkadaşlarımıza duyurulur

Sağlıcakla kal tekrar tebrikler
Rastgele
teşekkürler cem kardeş kurtlar aynen yerinde duruyor başka bir ekibe tabi olmanın sıkıntısı olsa gerek resimde gördüğün çütre yi ben tutmadım arkadaşlar bilmedikleri için denize bırakacaklardı ben aldım 1 tanesi geri iade olmuş dedim ya ekip yabancı iletişim kopukluğu vardı balon balığını geri saldığıma pişman oldum öldürseydim içim rahat edecekti. dediğin gibi çütreyi kendim yedim derisi ile pişirdim sonra tuluk sonra yutak gerçekten çokkk lezzetli idi ustalık hatdim değil nacizane balık tutuyorum işte ustalık macuncu başınınnn ben daha 40 fırın ekmek yicem bu arada nazik iltifatların için teşekkürler. sığacıkta mercana gelmek istiyoruz yardımcı olurmusun

Alıntı:
mazhar üzümcü tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tuncay avlar ve rapor için tebrik ediyor sevgilerimi yolluyorum
teşekkürler mashar bey denizliden sevgiler saygılar

Alıntı:
pendikli balıkçı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tuncay abi tebrikler.4 mevsimi bir arada yaşamak gibi olsa gerek.
evren aynen dediğin gibi oldu olmasına da paşa yoktu yani kış kar yağmadan geçti diyebiliriz

Alıntı:
sword50 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Abi resimler güzel ama esas resmi çekilecekler kalmış.

Bacanakla benim antenli mercanlarda olsa resimlerin arasında daha güzel olurmuş.
yok böle çokkk güzel olmuş onları da çekseydik rapor bozuk olurdu yaycağınıza çekseydiniz sizdeeee

0 0532 522 56 77

DOSTLUK KÜÇÜK MENFAATLERE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR DUYGUDUR.

Bu mesaj en son " 25-10-2011 " tarihinde saat 19:47 itibariyle Ahmet TARİH tarafından düzenlenmiştir....
Tuncay GÜNAY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-10-2011, 16:20   #22
Tuncay GÜNAY
Moderator

Tuncay GÜNAY kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Ahmet TARİH tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tuncay abi herşey iyi güzel olmuşta en güzeli avatar resmini değiştirmen olmuş. Eskisine ilkbaktığımda masada hamur açıyorsun zannetmiştim. Dikkatli bakınca balıkları fak ettim.
Lambukada yakışmış eline hani. Bundan sonra bu avatar seni epey idare edecek herhalde.
Daha irisini yakalaman pek mümkün gözükmüyorda.
iyi dileklerin için teşekkürler ahmet kardeşim avatarı beğenmediğini bilseydim daha önce değiştirirdim bu arada lambukayı tutmak bana nasip olmadı foto çekilmek nasip oldu inşallah tutarım sonra. lambukanın yağı faydalıymış diye biliyorum tutarsan yağını sana gönderirim

0 0532 522 56 77

DOSTLUK KÜÇÜK MENFAATLERE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR DUYGUDUR.
Tuncay GÜNAY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları