Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-06-2011, 23:23   #21
ovunc
Çımacı

Abi gerçekten ailelerle birlikte olabilmek çok hoş olmuş tüm kadro olarak sizleri kıskanıyorum doğrusu umarım bu güzel platformda zaman geçip yıllar ilerledikçe bizde böyle güzel anıları hatıralara geçeceğiz.
ovunc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 23-06-2011, 01:49   #22
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Ohhh ohh ohhhh görüntülere bakın siz
Fotoğraflardan ve yazılardan orayı yaşadım resmen
Gerçekten çok güzel gözüküyorsunuz sayın abilerim.
Umarım bu gülen yüzünüzü yine her zaman bir arada görebiliriz.
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-2011, 08:11   #23
Tuncay GÜNAY
Moderator

Tuncay GÜNAY kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Halil İplikçi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ne güzel felekten bir gün çalmışsınız son anda çıkan bir mazeret dolayısıyla
cumartesi aranızda olmayı planladığım halde gelemedim neler kaçırmışım..
hepinizi kutlarım selamlar
halil kardeşim allahnı günü çok sağlığımız sıhatimiz yerinde olsun biz daha ne buluşmalar yapacağız bekleriz her zaman başımızın üstünde yeriniz hazır.

0 0532 522 56 77

DOSTLUK KÜÇÜK MENFAATLERE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR DUYGUDUR.
Tuncay GÜNAY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-06-2011, 08:20   #24
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
Adem VARDARCIK tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gayet eğlenceli ,hoş keyifli bir hafta sonu geçirdik hep beraber. Sonsuz teşekürler..

adem abi bize katılıp ortamı renklendirdiğiniz için size sonsuz teşekkürler teşekkürler.

0 0532 522 56 77

Eski 23-06-2011, 08:24   #25
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
ustam18 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tebrikler dostlar.yazılanlardan anladığım kadarı ile Balık azda olsa muhabbet bolmuş.Allah dostluğunuzu bozmasın.paylaşımınız için teşekkürler.Rastgele.
teşekkürler hayrettin abi balığı bahane edip bir araya geldik güzel bir hafta sonu geçirdik tüm rastgelsin üyelerine nasip etsin allah.

0 0532 522 56 77

Eski 23-06-2011, 08:29   #26
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
SEVGİLİ KARDEŞİM TUNCAY

Hiç üşenmeden taaaaa denizliden kalkıp karareise hem aile kampı hem eğlence hem balık hepsini bir arada yaşamak için uzun yoldan gelmek hiçte kolay olmasa gerek çünkü birde bunun dönüş yolu var
sen ve ailende öyle bir yürek varki ben buradan ne anlatırsam anlatayım ne söylersem söyleyeyim anlaşılmaz

sadece şunu diyebilirim üç gün orada olmamıza rağmen yüzünüzde hiç bir mutsuzluk belirtisi göremedim.
sizler gibi bir dostum olduğuna çok sevindiğim bir gündü yüreklerinize sağlık GÜNAY AİLESİ.

senin konuda anlattığın gibi ÖNER veAİLESİNİN bizlere katılımı ayrı bir güzellikti
öner kardeşim sana ve ailene sonsuz teşekkürler sizlerle olmak çok güzeldi.

işlerinden dolayı anca pazar sabahı katılabileceğini bildiğim sevgili adem kardeşim ve ailesi ise muazzam çünkü üç çocuk ve bu çocuklardan biri henüz 1.5 yaşında ve üstelik üç gündür diş çıkarıyor bunun ne demek olduğunu her ana baba mutlaka biliyordur buna rağmen VARDARCIK AİLESİDE Aramıza katılıyorsa yürekten teşekkürüde hak ediyor
hasan abi yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı diyorum ve ekliyorummm YANDINIZ SİZZZ bu buluşma geleneksel buluşma katogorisine alınmış olup belirli aralıklarda artarak devam edecektir ee kaldım sizin başınıza. misafir perverliğiniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır BİZE BÖYLE GÜZEL BİR HAFTA SONU YAŞATTIĞINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

0 0532 522 56 77

Eski 23-06-2011, 21:49   #27
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hasan abi yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı diyorum ve ekliyorummm YANDINIZ SİZZZ bu buluşma geleneksel buluşma katogorisine alınmış olup belirli aralıklarda artarak devam edecektir ee kaldım sizin başınıza. misafir perverliğiniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır BİZE BÖYLE GÜZEL BİR HAFTA SONU YAŞATTIĞINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
sevgili tuncay kardeşim inan ben veya öner veya adem biladerlerim hiç birşey yapmadık desek yerinde olur.
ben herzaman böyle bir toplulukta bundan sonrada elimden geldiğince bulunabilirim.
işin açıkçası sanaldan reale dönmek güzel oluyor inşallah dahada büyür dahada çoğalar senin benim yapmam deyil önemli olan rastgelsin ailesinin her üyesinin birbirleriyle anlaşıp birbirleri ile bir topluluk halinde hoş vakit geçirebilmesi
dilerim her dostumuz bizler gibi yapabilir.bence hiç zor deyil
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2011, 15:01   #28
drasty41_41
Miço

drasty41_41 kullanıcısının avatarı

karelere bakıp iç geçirmedim desem yalan olur harika bir ortam olmuş tüm katılımcıları kutlarım sevgilerimle...
Eski 25-06-2011, 11:39   #29
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İşte RASTGELSİN paylaşım sitesinin,sadece bir paylaşım değil,dost ve bir aile sitesi olduğunun kanıtıdır bu mini organizasyon.GÜNAY ailesi taaaa Denizliden,ALDOROMA ailesi Manisadan,VARDACIK ailesi,O minik bebekle Bucadan,(Hasan balıkcıyı saymıyorum Onun çünkü Karareis ikinci adresi O hep orada) Kalkıp gelebiliyorlarsada bundan daha güzel bir dostluk düşünülemez.
Ama Hasan kardeşim ben bir şeyi çok merak ettim.Tuncaya YAT GARİ demeden yatmazda susmazda..
Sevgili dostlarım,böylesine güzel bir hafta sonu geçirmenize inanın çok sevindim.Sizleri yürekten kutlarım..

NOT: Ya tuncay senin ne işin var oralarda koca koca kupesler seni beklerken Güzelbahcede..
sayın kaptanım hep deriz ya balık bahane dostluk şahane biz balığa gönül verdik ama yine de önce dostluk diyoruz bulduğumuz her fırsatta da bunu yapmaya çalışıyoruz.

bu arada kaptanım kupas dedinde offf offff gözümde tütüyorlar ben görmeyeli zapıta copu gibi olmuşlardır sanırım hafta içi bir ara ziyaret etmek lazım onları belki onlarda beni özlemişlerdir.

0 0532 522 56 77

Eski 25-06-2011, 11:40   #30
Tuncay GÜNAY
Moderator

Alıntı:
Kamil ESEN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok güzel bir hafta sonu tatili olmuş.Görüntüler bunu bariz anlatıyor.Allah daim etsin.
teşekkürler kamil hocam birlikte de olur inşallah saygılar.

0 0532 522 56 77

Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları