Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-12-2005, 06:16   #31
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Sami kardeşim alt tarafı bir kaç balık resmi forumdaki arkadaşların çok daha iyi fotoları var hepsini görmek emeklerine saygı göstermek lazım derim ben.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 30-12-2005, 06:24   #32
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Sami kardeşim alt tarafı bir kaç balık resmi forumdaki arkadaşların çok daha iyi fotoları var hepsini görmek emeklerine saygı göstermek lazım derim ben.
EVET ABİ HAKLISIN ABİ.AKRABAMSIN ABİ...BİR KAÇ BALIK ABİ...YOK YOK DAHA KABULLENMİYECEĞİM....BİR KAÇ BALIK DEĞİL ABİ ONLAR......

Bu mesaj en son " 20-10-2007 " tarihinde saat 22:05 itibariyle rüzgar2 tarafından düzenlenmiştir....
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2005, 16:01   #33
rüzgar2
Kaptan

SABAH KALKINCA AKLIMA BİR ŞEY GELDİ VE "TÜH BEN BUNU NASIL UNUTTUM"DEDİM...OLSUN ŞİMDİ YAZIYORUM.
LEVREK:EN SEVDİĞİ ŞEY LİNK VERMEKTİR.BİRİSİ ALINTI YAPSADA ÖNCEDEN VERİLMİŞ OLSUN DA YAPIŞTIRIYIM LİNKİ DİYE BEKLER...
ŞİMDİ İÇİMDE KALMASIN ONA BENDE BİR LİNK VERMEK İSTİYORUM...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 31-12-2005 " tarihinde saat 08:45 itibariyle rüzgar2 tarafından düzenlenmiştir....
Eski 04-01-2006, 06:15   #34
aserkansatı
Guest

Varsayılan önce Levrek...

Eroldan başlayarak yorum yapayım biraz.Neden Erol derseniz,en ciddi görünen ama özünde en neşeli olan o da ondan...
Arkadaşım bir karikatür koydu,ardından bir fıkra koydu,en son da logo için yorucu uğraşlar sonucu güzelll sonuçlara ulaştı...Ama ağır takılıyo bu aralar,nedendir bilinmez...Fazla görünmüyor ortalarda...
Umarım sessizliği kısa sürer zira severim kendisini gerçekten.Hem İzmirden komşum olur hem de deniz balıkçılığında üstadtır.En önemlisi de sinirini belli etmez olgun adamdır...(Cevap yazma Erol paslaşmış gibi oluruz.Bırak konuşayım ben... )
İşte LEVREK budur benim gözümde arkadaşlar...Her misinayı beğenmez,her yeme gelmez,sıradan oltalara atlamaz...Gönlünü yapmak lazımdır...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-01-2006, 06:20   #35
aserkansatı
Guest

Varsayılan Achilles...

Haldun her mevzuya son noktayı koyan adamdır...Mevzunun durumuna göre bazen nokta koyar bazen virgül koyar sonra devam eder, bazen de adamı paranteze alır,hal ve gidişine bakar.Ona göre karne verir.Tepkilerinin yumuşaklığı beni deli eder.Benim öfkeleneceğim yerlerde o gayet sakin yanıtlar verir ve olayı tatlıya bağlar.İdareci olacak adamdır...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-01-2006, 06:23   #36
aserkansatı
Guest

Varsayılan Ta-go

TAYGUN...
Ona ne yazayım ki...Yaşının adamı,doğal,mert,içindeki dışında...İsparoz sever,avlar ,yer...Tipik körfez çocuğu.Kızdımı yıkar ama hemen pişman olur,sevdimi de baş tacı eder...Anılla birlikte çok iyi mevkilere gelecekler inşallah ilerde çünkü akıllı gençler...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-01-2006, 18:48   #37
rüzgar2
Kaptan

ANIL(DİZZY):O sevdiği arkadaşı Taygun gibi balığa düşkün olmakla birlikte kız arkadaşınmı balık mı sorusuna taygun gibi balık cevabını vermez...Kız arkadaşından artan zamanlarını balıkta geçirir.Anılın bilgisayarı olmadığını tahmin ediyorum.Tayguna veya internet cafeye gidince şöyle bir siteye uğrar..Üye olduğumdan bu tarafa pek fazla görmediğimden bu şüpheye düştüm...Buradan çıkan sonuç biraz daha bize vakit ayır...
Eski 05-01-2006, 03:28   #38
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Anıl benim kadar düşkündür balığa ama sabrı pek yoktur çabuk pes eder ama iyi balıkçıdır o ne kadar inkar etsede hocası benim iğne kurşun bağlamayı bilmezdi yanıma aldım adam ettim iyide ettim o olmasa balığa 1000 de bir giderim şimdi balık tutamıycağımı bile bile gidip kaya balığı tutuyorum ama güzel vakit geçiriyorum çünkü yanımda o var onunla ölüme bile giderim teknede bir kez nerdeyse denizin ortasında kalıyoduk şmdi aynı durum olsa yine gözümü kırpmadan çıkarım balığa iyiki varsın kardeşim.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-01-2006, 19:00   #39
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool Herşeyi Konuşmak Güzeldir

Serkan'ın da dediği gibi belki sonları bekliyor olabilirim ama yinede burada bu bölüm altında makara-kukara güzel oluyor. Benimle ilgili daha keyifl ve eğlenceli yorumlarda yapabilirsiniz arkadaşlar bu sadece Serkan ile sınırlı olmamalı diye düşünüyorum. Ne olursa olsun birşeyleri paylamak güzeldir. Sami benimle ilgili hala araştırmalardasın sanırım.SAYGILARIMLA
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-01-2006, 07:58   #40
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Haldun kardeşimiz kendi ayağı ile gelmiş Sami, bunu kaçırmazsın sen hadi göreyim seni.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları