Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-02-2006, 07:20   #51
aserkansatı
Guest

Kendi göbeğinle karıştırma Sami...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 04-02-2006, 07:22   #52
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Katiyen göbek falan yok Haldun abime laf söyletmem
Tamam yara var o zaman.Anlaşıldı şimdi...Yoksa senin göbeğinde photoshoplumu..Yani ağır görüneyim diye fotolarınla oynanmışmı...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-02-2006, 07:26   #53
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Benden önce davranıp yazmış...Oğlum göbeğin büyüklüğü değil işlevi önemli..
Eski 04-02-2006, 07:33   #54
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
Aa Haldunda göbek mi var???
Var var olmazmı..Yada ben yanlış foto gördüm...Sırf bu yüzden dalamıyormuş...Ağırlık falan kar etmiyormuşş.Arkadaşları Haldun niye dalmıyorsun deyince kırıldım abi deyip konuyu göbeğinden uzaklaştırıyormuş.Arkadaşlarıda neye kırıldığını anlamıyorlarmış..Ayıp olur dedikodu yaptık...Tagun da bir Haldun abi bende dalmak istiyorum nasıl malzeme alırım deyince dökmüş işini tabi Bizim Taygunda kızarmış çocuk bu konu nasıl açıldı diye....Seko bunları sen oku Haldun okumasın...
Eski 04-02-2006, 07:38   #55
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Alıntı:

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-2006, 00:15   #56
rüzgar2
Kaptan

Talking aserkansatıııı

Madem moderatörleri ele aldık peki niye Seko yok diyenler,Sekoyu kolluyomu diyenler olmuştur..Seko kardeşim sırf bu yüzden yazıyorum bunları yanlış anlaşılma olmasın diyerekten.... Yalnız burada bir ayrıcalık yapacağım onun evlilik öncesini ve sonrasını yazacağım...Nede olsa Amasyadaki az dostlarımdandır.Hatta gerçek kardeşimdir...

aserkansatı:

Serkan evlenmeden önce:Tam bir balık hastası her müsait saniye balığa gitmek onun en büyük zevkidir...Onun için zaman mekan hiç önemli değildir...Akşamları bile balığa gider..Biraz asabi olduğunu kendide kabul eder...Temizlik olayına fazla girmez...Alkolu özellike balıkta birayı benim gibi çok sever...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamaz ama.....

Serkanın eşiyle evlenme sebebi:İlk çıktıkları zaman Havva(eşi) hemen bir kamış aldı ve her balığa gittiğimizde o da geldi,balıktan zevk alıyormuş gibi yaptı..O sıralar nişanlıyken bile Seko özggürce balığa gidebiliyor rahat rahat program yapabiliyordu.Bir gün hiç unutmam bana "lan sami Vallaha bu kız tam kafa dengi balığa bile bizle geliyor" demişti gülerek ben "Evet sekocum çok şanslısın " derken içim kan ağlamıştı..Kardeşimin o yüzündeki sevgi balık hevesi ifadesinin bir gün söneceğini düşünmek beni bitirmişti ....Ama bir gün gelmişti....

Seko Havva tarafından yakalandıktan(aynı balık gibi) sonra:Tam bir balık hastası her müsait saniye gitmek için elinden geleni yapar ancak nafile..Akşamları balığa gitmekmi,gündüzleri bile zorken...Asabiyetten hiç bir şey kalmadı aynı benim abim gibi...Eskiden şahin gibi iken şimdi muhabbet kuşu Sinirleri çekildi.Temizlik olayına fazla girmezdiiiii bekarken şimdi her cumartesi veya pazar balığa gitme saati sekonun temizliği bitirdiği saattir...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamazdııı bekarken şimdi öyle bir gücün olduğunu anladı...Yalnız şimdiki geçerli ve çok güzel,(Allah nazardan saklasın) bahanesi Arda Deniz adında bir oğlu var...(Aklımın bir köşesinde çocuk yapma sebebi bahane üretmekten sıkıldığı için diye bir şüphe var..Ama iyiki yapmışlar tam bir şeker oğlu var)..
Neyse aklıma geldikçe ekleme yaparım ama sonuç hiç bir zaman değişmez ben onu çok seviyorum...
Eski 06-02-2006, 00:43   #57
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Vahhhh serkan abi vahhh acıklı bir brezilya dizisi gibi hayat hikayesi daha doğrusu balık hikayesi

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-2006, 00:58   #58
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Varsayılan Ey Cemaat Sami'yi Nasil Bilirsiniz?

Sami abi balığa düşkün biri. İstediğinde gider istediğinde döner kafasına göre hareket edermiş zamanında. Ama serkan abi artık onunla gitmediği için oda gitmez dostum keyif almadıktan sonra ben keyif alsam ne yazar der ve balığa gitmez. Genelde balık olsada olur olmasada maksat göl havası alıp 2 bira içip keyif çatmak. Kendisi avlandığı bölgelerin taktiklerini çok iyi bildiği için yeni ve değişik yöntemler aramaz forumda genelde geyik,sohbet bölümlerinde takılıp eğlenir. Bazı balık avlama konularınada konuyu dağıtan kişi olarak katılıp ne yapıp eder ve serkan abiyle sohbet moduna geçer

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-2006, 02:06   #59
rüzgar2
Kaptan

Balığımı yiyeyim yorumları göndereyim...
Eski 06-02-2006, 02:13   #60
aserkansatı
Guest

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Madem moderatörleri ele aldık peki niye Seko yok diyenler,Sekoyu kolluyomu diyenler olmuştur..Seko kardeşim sırf bu yüzden yazıyorum bunları yanlış anlaşılma olmasın diyerekten.... Yalnız burada bir ayrıcalık yapacağım onun evlilik öncesini ve sonrasını yazacağım...Nede olsa Amasyadaki az dostlarımdandır.Hatta gerçek kardeşimdir...

aserkansatı:

Serkan evlenmeden önce:Tam bir balık hastası her müsait saniye balığa gitmek onun en büyük zevkidir...Onun için zaman mekan hiç önemli değildir...Akşamları bile balığa gider..Biraz asabi olduğunu kendide kabul eder...Temizlik olayına fazla girmez...Alkolu özellike balıkta birayı benim gibi çok sever...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamaz ama.....

Serkanın eşiyle evlenme sebebi:İlk çıktıkları zaman Havva(eşi) hemen bir kamış aldı ve her balığa gittiğimizde o da geldi,balıktan zevk alıyormuş gibi yaptı..O sıralar nişanlıyken bile Seko özggürce balığa gidebiliyor rahat rahat program yapabiliyordu.Bir gün hiç unutmam bana "lan sami Vallaha bu kız tam kafa dengi balığa bile bizle geliyor" demişti gülerek ben "Evet sekocum çok şanslısın " derken içim kan ağlamıştı..Kardeşimin o yüzündeki sevgi balık hevesi ifadesinin bir gün söneceğini düşünmek beni bitirmişti ....Ama bir gün gelmişti....

Seko Havva tarafından yakalandıktan(aynı balık gibi) sonra:Tam bir balık hastası her müsait saniye gitmek için elinden geleni yapar ancak nafile..Akşamları balığa gitmekmi,gündüzleri bile zorken...Asabiyetten hiç bir şey kalmadı aynı benim abim gibi...Eskiden şahin gibi iken şimdi muhabbet kuşu Sinirleri çekildi.Temizlik olayına fazla girmezdiiiii bekarken şimdi her cumartesi veya pazar balığa gitme saati sekonun temizliği bitirdiği saattir...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamazdııı bekarken şimdi öyle bir gücün olduğunu anladı...Yalnız şimdiki geçerli ve çok güzel,(Allah nazardan saklasın) bahanesi Arda Deniz adında bir oğlu var...(Aklımın bir köşesinde çocuk yapma sebebi bahane üretmekten sıkıldığı için diye bir şüphe var..Ama iyiki yapmışlar tam bir şeker oğlu var)..
Neyse aklıma geldikçe ekleme yaparım ama sonuç hiç bir zaman değişmez ben onu çok seviyorum...
Yazdıklarının hepsi doğrudur,çünkü kardeşim Sami hep doğruları yazar...İyi ki tanımışım onu...Kardeşim benim...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları