Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-11-2009, 22:55   #51
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
muratbaykent tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ellerinize sağlık Hasan bey.Zamanlama harika.Aslında geçen seneye göre Zeytinler'e daha 15-20 gün var diyorduk ama bu sene biraz erken başlamış.Sizde maaşallah fırsatı kaçırmamışsınız.Tebrik ederim.Hepsi çok yakışıklı ama Fangri'ye bittim valla.
murat biladerim çok sağol paylaşşımın için klasik zeytinler herzaman bereketli olur evet fangrilerde kendini gösteriyo artık
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 05-11-2009, 12:17   #52
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

merhabalar hasan abi çok muhteşem bir av olmuş elinize sağlık ben geçirdiğim kaza yüzünden hala yürüyemediğim için organizasyonunuza katılamadım ama orada olmayı çok isterdim enişteme sizden bahsedince helede avlağınızdaki paşaların resimlerini görünce tutturdu adresi alda oraya gidelimdiyebende eğer benide götürürsen rica eder öğrenirim dedim tekerlekli sandalyemide ayarladım eğer bana çamdibinden nasıl gideceğimi tarif edebilirseniz 1 seneden beri yatmaktan gidemediğim balık avlamaya gidebileceğim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-2009, 21:01   #53
bortes
Oltacı

hasan abi göstermişsin ustalığını
Eski 06-11-2009, 17:53   #54
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
mehmetulas tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhabalar hasan abi çok muhteşem bir av olmuş elinize sağlık ben geçirdiğim kaza yüzünden hala yürüyemediğim için organizasyonunuza katılamadım ama orada olmayı çok isterdim enişteme sizden bahsedince helede avlağınızdaki paşaların resimlerini görünce tutturdu adresi alda oraya gidelimdiyebende eğer benide götürürsen rica eder öğrenirim dedim tekerlekli sandalyemide ayarladım eğer bana çamdibinden nasıl gideceğimi tarif edebilirseniz 1 seneden beri yatmaktan gidemediğim balık avlamaya gidebileceğim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
mehmet kardeşim öncelikle geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm allah en kısa zamanda şifa verir sende bu sevdiğin hobiyi rahat rahat yaparsın kardeşim .elbete severek yardımcı olurum ne demek

yalnız gidecek olduğunuz yer sana ne kadar uygun olur bilemem ama ben senin için seve seve tarif edebilirim hatta madem çamdibindesin hem seni ziyaret eder hemde daha detaylı tarif ederim
Eski 06-11-2009, 20:17   #55
mehmetulas
Kaptan

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
mehmet kardeşim öncelikle geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm allah en kısa zamanda şifa verir sende bu sevdiğin hobiyi rahat rahat yaparsın kardeşim .elbete severek yardımcı olurum ne demek

yalnız gidecek olduğunuz yer sana ne kadar uygun olur bilemem ama ben senin için seve seve tarif edebilirim hatta madem çamdibindesin hem seni ziyaret eder hemde daha detaylı tarif ederim
abi çok teşekkür ederim ben çamdibinde cem restorantın orda oturuyorum 5009 sok müsait biz yarın akşam gitmeyi düşünüyorduk müsait olursanız yarın birahanenin ordaki kahvehanede buluşabiliriz. Avlak ın olduğu yere gelince resimlerden gördüğüm kadarıyla sahile kadar araç girebiliyor sonrasındada tekerlekli sandalyede oturacağım artık
Eski 06-11-2009, 20:34   #56
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
abi çok teşekkür ederim ben çamdibinde cem restorantın orda oturuyorum 5009 sok müsait biz yarın akşam gitmeyi düşünüyorduk müsait olursanız yarın birahanenin ordaki kahvehanede buluşabiliriz. Avlak ın olduğu yere gelince resimlerden gördüğüm kadarıyla sahile kadar araç girebiliyor sonrasındada tekerlekli sandalyede oturacağım artık
mehmet sana özel msj attım abim bi bak özel msj larına
Eski 09-11-2009, 19:06   #57
Fikret VARDAR
Oltacı

Fikret VARDAR kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mehmet kardeşim benim bildiğim hasan seni özel olarak alır balığa götürür merak etme hatta senin oltanı bile atıp çipuranıda tutturur çünkü hasanda öyle bir yürek varki anlatmak için kelimede bulumazsın yaşarsın kardeşim
Eski 09-11-2009, 19:09   #58
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
oturan boğa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
mehmet kardeşim benim bildiğim hasan seni özel olarak alır balığa götürür merak etme hatta senin oltanı bile atıp çipuranıda tutturur çünkü hasanda öyle bir yürek varki anlatmak için kelimede bulumazsın yaşarsın kardeşim
sağol fikret abi elimden geleni yapmaya gayret ederim
Eski 09-11-2009, 22:48   #59
mehmetulas
Kaptan

Alıntı:
oturan boğa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
yazılarından takip ettiğim kadarıyla gerçekten öyle bir abimiz olduğu kanısına vardığım için yardım istedim zaten bu hafta ekildiğim için gidemedim ava ama nasip olursa önümüzdeki günlerde gideceğim hem bellimi olur bakarsınız orda paşa team le karşılaşırım
Eski 10-11-2009, 18:57   #60
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
yazılarından takip ettiğim kadarıyla gerçekten öyle bir abimiz olduğu kanısına vardığım için yardım istedim zaten bu hafta ekildiğim için gidemedim ava ama nasip olursa önümüzdeki günlerde gideceğim hem bellimi olur bakarsınız orda paşa team le karşılaşırım
Mehmet kardeşim sana özel msj ile telefon numaramı verdim ya okumadın yada görmedin.aramış olsaydın seni zaten balığa gitme hava bozuk der vaz geçirtirdim üzülme iyiki gidememişsin iyiki ekilmişsin dicem ama belliki balık tutmayı doğa ile baş başa olmayı çok seviyorsun .kardeşim elimden gelen her tür yardımı ederim.

sana söz mehmet kardeşim güzel bir günde PAŞA TEAM ile birlikte balık avı yapacaksın

sevgilerimle kardeşim
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları