Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 06-02-2006, 03:02   #61
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Sami abi balığa düşkün biri. İstediğinde gider istediğinde döner kafasına göre hareket edermiş zamanında. Ama serkan abi artık onunla gitmediği için oda gitmez dostum keyif almadıktan sonra ben keyif alsam ne yazar der ve balığa gitmez. Genelde balık olsada olur olmasada maksat göl havası alıp 2 bira içip keyif çatmak. Kendisi avlandığı bölgelerin taktiklerini çok iyi bildiği için yeni ve değişik yöntemler aramaz forumda genelde geyik,sohbet bölümlerinde takılıp eğlenir. Bazı balık avlama konularınada konuyu dağıtan kişi olarak katılıp ne yapıp eder ve serkan abiyle sohbet moduna geçer
Eveeet yedim sardalyayı yazayım(Laf aramızda besin değeri çok yüksekmiş sardalyanın balıklar arasında..Öğrenciyken çok yerdik Manisada özledim aldım ve yedik oğlum eşim ve ben)...
Aynen söylediklerine katılıyorum tago...Yalnız özelliklede Seko olmadan balığa gitmem.Amaç muhabbet olsun konuşalım dertleşelim...Balık olunca tabiki onun zevki başkadır..Yeni ve değişik yöntemler aramaz anca geyik yapar demişsin ...Yok aslında öyle ama bu sitede çok şey öğrendim...Çok güzel bilgiler aldım sezonda bunları en iyi şekilde kullanacağım..Ama kendimde bilgi verecek kapasite olmadığını bildiğim için açığımızı geyikle sohbetle kapatıyorum...Konu değiştirme olayına da katılıyorum onu yapmamaya özen göstereceğim...Herşeyin aslında bir yeri var forumumuzda....

Ama hiç bir zaman program yapmam istediğim zaman balığa giderim veya başka bir yere..Yani tam bir kazağım.. Kazaklık hoş olmadı şöyle diyelim karşılıklı anlayış ve onun sonucu rahat hareket...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 06-02-2006, 03:22   #62
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Sonunu iyi bağlamışsın Sami kardeşim besin bakımından hamsi ve alabalık çok verimlidir vucut için şimdi listeme sardalyayı da ekledim(gördüğün gibi virgülleri es geçiyorum)
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-2006, 03:33   #63
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Sonunu iyi bağlamışsın Sami kardeşim besin bakımından hamsi ve alabalık çok verimlidir vucut için şimdi listeme sardalyayı da ekledim(gördüğün gibi virgülleri es geçiyorum)
Abi görmedin zannettim..O yazıyı yazarken aklıma sen geldin bende hemen senin o meşhur virgülünüde koyayım dedim.. (Laf aramızda virgül çok hoşuma gidiyor ve senin yazılarını öyle görmek benim hoşuma gidiyor.Tarz meselesi) .Sonu iyi bağlamışsın diyorsun sende kazaksın tamam anlaşıldı..Aslında bunları burada yazmamamız lazım kılıbık arkadaşlarımızın gücüne gider....

Bu mesaj en son " 06-02-2006 " tarihinde saat 04:19 itibariyle rüzgar2 tarafından düzenlenmiştir....
Eski 21-02-2006, 08:55   #64
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Thumbs up

Bu beni ilgilendir bir kılıbık olarak araştırdım kılıbıkla kazak erkek arasında ne fark var diye ve sonunda buldum arkadaşlar Kılıbık erkekle ,kazak erkek arasında 10 dakika fark var kılıbık hemen yapıyor ; kazak erkek 10 dakika sonra eeee teknik olarak başka fark olduğunu sanmıyorum
Eski 21-02-2006, 11:48   #65
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Smile Bunlarda benden

Şu nasıl bilirsinize bir iki birşeyde ben yazmak isterim daha önce de çok yazmak istedim ama hep birşeyler durdurdu beni
İmbat :Sevdalı adam körfezin isparozlarına sevdalı bir yönetici sıfatında herkesle iyi geçiniyor nede olsa admin fazla yorum yapmayayımda başıma bir hal gelmesin seni tebrik ediyorum Tago böyle bir sitede bizleri buluşturduğun için sağol
DiZzy Taygunun kankası olduğu için o da balık hastası belliki kızlarınve Taygununda hastası fazla söze ne hacet..
Balıkçı Sitemizin Almanya konsolosu Tecrübeli bir balıkçı ve bence bu adam balıkçılık adına bir kitap yazmalı 50 bin satacağına eminim o resimlerle anlatmasına bayılıyorum abi iyiki varsın iyiki burdasın birde abi sana bir tavsiyem var senin şu solucanlara elde ve evde yapılmış besinleri verme nede olsa gazete kağıtlarını yıkadığın için besin değeri düşüyor dışarıdan alacağın samanlı kağıt hem seni yıkamaktan kurtarır hemde besin değeri çok yüksektir yine bir düşün istersen...
Levrek :Ağır abi heleki sooon zamanlarda mesajımın altına hiç cevap yazmaz, olsun varsın yazmasın ama burda söylemeden edemiyeceğim ben ön yargı denilen illetin bir kurbanı olarak o nu çok üzdüm ve kırdım bu nedenle benimle konuşmaz hemde bunları o zamanlar isteyerek kasti yaptım ama kendisi uslubunu ve tarzını hiç bozmadı ama o na bir özür borçluyum ve senden özür dilerim Erol abi ;;;vee yoruma devam çok usta bir balıkçı ki bunu hem yazılarıyla hemde yorumlarıyla oldukça belli ediyor etliye sütlüye fazla karışmıyor yazması gerektiği yerde parmakları klavye ye gidiyor(benim gibi her şeye atlamıyor )yani eleştirici kişiliği ne gelince birinci sınıf diyebilirim siteye katkılarından dolayı teşekkür ederim.......
Cotoni Bizim cotoni tilki gibi adam geceleri sitede takılır gündüzleri hiç girmezdi ne oldu bir ava kurban mı gitti bilinmez ortalarda yok küstürdük herhalde artık gel coto...fazla naz aşık usandırır yeni gelin gibi nazlıdır kendisi Ha bu arada beni hiç sevmez bende onu sevmem ne diyeyim bunları yazarken içinden geldiği gibi yazacağım diye kendime söz verdim
aserkansatı Sitenin ağır toplarından bu adam; bu adama nedeyim ben yaa herşeye hep iyi yönüyle bakıyor(nasıl beceriyor onu bilmiyorum)dert babasımı bilmem ama herkesi dinliyor ve site için ne gerekiyorsa yapıyor iyi bir balıkçı ama amasyada biraz çaptan düşmüş gibi sanırım balık oyunlarıyla idare ediyor peki ya izmir oraya kendini bir atarsa sanırım körfezde balık kalmayacak acısını körfezden çıkaracak Sitenin güzin ablası sana saygılar ada......
svelto69:Fazla tanımıyorum ama beni bilen bilir hep üstüme olmayan işleri kendime vazife bilirim evet nerde kalmıştık fazla tanımıyorum ama adamım kelimesinden nefret ettiğini biliyorum bu nedenle sakın ha o varken adamım kelimesini kullanmayın bak ben korkudan sekoya yazdığım yorumun sonunda o hataya düşecektim ki son anda aklıma geldi yazmadım ;;yazmadım değil korkudan yazamadım ha kanka sözünü seviyor bunu diyebilirsiniz bu söz serbest iyi bir arkadaş ve iyi bir balıkçı dortu olduğunu biliyorum bunu nerden çıkartın derseniz arkadaşını söyle senin kim olduğunu söyleyeyim derler ya bu balıkçı dostum seko ve rüzgar2 ile iyi geçindiğine göre sorun yok demekki iyiii birde tatlı su avcılığını seviyor sazan yayın ve turna avından çok hoşlanıyor bu tabili sitedeki izlenimlerim yanılıyor olabilirim vedo arkadaşım yaradandan ötürü kula saygı duyarım o nedenle sanada saygılarımı sunuyorum seni daha çok tanımak dileğiyle.....
Uzman Hah uzman bu sitenin tüm ihtiyaçları ondan sorulur bakkal,manav,kasap,hakim doktor ne varsa ona sorun o herşeyin uzmanı Ali abi seni seviyorum bee ne diyeyim iyi bir arkadaş dahada öte çok iyi bir dost;;;sitedeki yorumlarına bayılıyorum bazen psikolog ruhlu ,bazen ufak bir çocuk, bazen iyi bir gözlemci iyi bir komedyen iyi bir balıkçı vs vs vb.gibi şeyler işte ....Sitenin olmazsa olmazı onsuz rastgelsin alemini düşünemiyorum
Katiti:Çok iyi bir Balıkçı ve balıkçı dostu resimli avlara bayılıyor avlan ve resmini çek ;;sistemi bu ,analiz raporu söylüyor belgelerim var o na göre sıcak kanlı hiç bir kırıcılığı yok (yani benim gibi tıpkı ben mazlum süt dökmüş kedi gibi kafasına vur lokmasının al)haydaa adamı anlatırken konu bana geldi kardeşim siteye kattıkların yazıların ve yorumların için sağol sevgilerimle kardeşim....
rüzgar2:Kendi adıma tanımakta çok geç kaldığım fakat tanıdığımdada büyük bir onur duyduğum Sami abi ye en azından yarattığı fırsat için teşekkür ederim ilk başlarda kanım ısındı tartıştık kanım ısındı beni kızdırdı kanım ısındı onu kızdırdım kanım ısındı ve şimdi seni tanıdığıma o kadar memnunum ki anlatılacak gibi değil siteye geldin site canlandı her ama her konuda çok ilginç şeyler yazdı hareket verdi siteye taze bir kan gibi girdi çok neşeli ve Allah onun neşesini hiç bozmasın iyi bir balıkçı buna eminim söz hakkı kendindeyken lafını koyar o nu ilgilendiren konulara başkası yorum yaparsa acayip kızar (ben bir ara ayarını yemiştimde ordan tecrübeliyim )neşeli Sami abi sana yaptıklarım için özür dilerim bilirim ki özür dilememide istemessin böyle şeyler seni utandırır ama başta söz verdim ya içinden ne gelirse yazacam hazmetsen iyi olur;; aaa devam Sekonun kankisi yani seko o nun ada....(lan yine yazacaktım svelto69 bize kızacaktı )seko onun kankası seko ile uğraşmasa o gün işleri sanki tersine gidecek hoş sekoda ondan farklı değil bunların eline verecen sazı atışıp dursunlar iyiki burdasın abi ve her zaman burda kalman dileğiyle sevgiler ........
clavicula:Bak şimdi bu arkadaş 2 mesaj yazdı gitti biliyorum ki gelecek ben diyorum ki can beladan uzak dur yok kurban olduğum Allah bunları bana sanki parayla veriyor şimdi diyeceksinizki adam sana birşey dememişki olsun abi ben bu tiplere bayılıyorum yahu uğraşacak biri daha ve sanki bu tipler benim için yaratılmış bunların yanında kendimi dolma yapmak için biberi oyan bir ahçı gibi hissediyorum aleti ne kadar iyi çevirirsem dolma okadar güzel olacak gibi geliyor sanırım bu konuda usta bir ahçıyım

Bu mesaj en son " 21-02-2006 " tarihinde saat 12:34 itibariyle Bir Dost tarafından düzenlenmiştir....
Bir Dost Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2006, 15:18   #66
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Sevgili Can,kimseye kırgınlığım yoktur,son zamanlarda işlerimin yoğunluğundan dolayı fazla katılımcı olamıyorum,hep birlikte varız,ben teşekkür ederim,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2006, 17:09   #67
aserkansatı
Guest

Kardeşim Can...Nasıl özlemişim muhabbetini... Adamım daha sık takıl siteye, özletme kendini...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2006, 18:06   #68
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Can teşekkür ederim

sen de bu siteye çok şey katıyorsun, arada zaman zaman tatsızlık olabiliyor, malum internet'in yüz yüze iletişimden eksik kaldığı nokta: ifadeyi tam veremiyorsun! önemli olan kırgınlık olamadan, tekrar gönülleri alarak devam etmek .

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2006, 19:03   #69
rüzgar2
Kaptan

Evet Sevgili Can gerçekten çok güzel yazmışsın..Benimde sana kırgınlığım olmadı üstelikte pek sevmem kırgınlığı aslında ama herşey unutuldu...İlerleyen günlerde kafam yerine gelince(şuan öyle değil) bende bir kaç bir şey yazarım sana.. Sadece şu dikkatimi çekti yukarıdaki yorumlarında onu değerlendirmek istedim...Sitenin ağır topu Serkan demişsin...Bunu nasıl öğrendin,kimden duydun,kim söyledi sana şaştım kaldım...
Şaka bir yana tartışmamız oldu ama herşey bitti şimdi....Son yaptığımız muhabbetten sonra bende seni sevdim.....Herşeyin daha da güzel olması dileğiyle..Haa bir de unutma serkandan sonra sveltop var... Onada sitenin ağır arap topu yazabilirsin...
Eski 21-02-2006, 21:48   #70
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Can abi yorumların için teşekkürler.
Demişsin ki herkesle iyi geçiniyor. Bunun yönetici olmamla bir ilişkisi yok. Genel olarak insanlarla iyi geçinirim. Kimsenin tavuğuna kışt demem, uzlaşmacı bir adamımdır.
Fazla yorum yapmamam konusunda ise şunu söylemek istiyorum "biliyosan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar" sözünü kendime prensip edinmişimdir. Biliyorsam konuşurum bilmiyorsam pek yorum yapmam. Balık muhabbeti olursa susmam ama aynı hikayeyi 10 sefer anlatıp karşımdakine ezberletmeden rahat etmem

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları