Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-11-2011, 19:19   #1
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

Varsayılan Çipuralar ile bayramlaşma

Değerli üyeler bayramlar ve ziyaretler güzel ama balık sevdası daha da güzel.O neden ile bayramın 1. günü kayınvalide ve kayınpeder ile gümüldür özderede bayramlaşıp eşim ve çocuğumuda onlara emanet ederek av hazırlığı için izmire döndüm.Gece saat 22 de urla yakınlarında yeni keşfettiğim avlağıma doğru yola çıktım.Bayramın 2.günü öğlen saat 12:00 ye kadar wmc-9224 bl 1 no uzun saplı ile 9335 bl 1/0 3 iğneli takımlarımı madya ile yemleyerek avlandım.Benim kıyıda olduğumu haber alan çipuralar aralıklar ile bayramlaşmaya geldiler.Bende onların bayramlarını kutladım.9 parça ve toplamda 3kg gelen paşalarıda tavada ve ızgarada misafir etmek için bırakmadım.Kıyıdaki fotoğrafları cep telefonu ile diğer kareleri ise mahallemizin bakkalı Receb 'e çektirdim.Yorgunluk sebebi ile bayramın 2günü gerçekleştirdiğim av ve raporunu bugün siz üyelerimize taktim ediyorum sevgilerimle.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
CEP : 05336408018

Bu mesaj en son " 10-11-2011 " tarihinde saat 14:17 itibariyle Taygun KOCABIYIK tarafından düzenlenmiştir....
mazhar üzümcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları