Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-12-2005, 07:16   #31
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Arkadaşim Sen Beni Bu Akşam Miço Yapmaya Niyetlisin Herhalde Ben öyle Boş Yorumlar Yapip Emeğine Sağlikçilardan Değilim.bir Forum Sitesinde Adam Her Yere Yazmiş Emeğine Sağlik Ama Okumamiş.sonra Geçenki Fbi Virüslü Emaili Açmiş Yuhh.okadar Admin Olmuş Ama Demekki Boşa Benim Iki Yaşinda Oğlum Var O Bile Açma Baba Emailini Dedi.sen Beni O Tarz Forumcularla Kariştirdin Herhalde.
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 18-12-2005, 07:18   #32
aserkansatı
Guest

Pardon ya ben sizi karıştırdım galiba ... Özür ve reput lütfen...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-12-2005, 07:23   #33
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Bu Arada Uykum Kaçmişken Benim Balikçi Bir Arkadaşim Vardi önceden.adi Hakan Uzun Boylu Sportmen Ayni Zamanda Kendine Göre Balikçi.o Irmakta Baliğin Yerini Bilirdi(miydi)şöyle Derdi:"şu Kayanin Altinda Ilganus Kuzu Gibi Yatiyo".biz Genelde Ona Karga Veya Kargaci Derdik.misinayi Genelde Irmaktan çok Söğüte Atardi Takardi.karga Için Solucan Iyi Yem.aslinda Irmaği Hedeflese Yayini Alcak Kayanin Altindan Ama Neyse.çok Komikti(gece Uykusu Kaçinca Insan Biraz Duygusal Balikçi Oluyor Herhalde.ama Olsun Paylaşim önemli)
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2005, 01:00   #34
aserkansatı
Guest

Yayın her şeyi yediği için çok şaşırtıcı gelmeyebilir ama ,Uluköy barajından arkadaşın aldıı 1kiloluk yayın boiliye gelmişti...Demek gazoz kapağı lastik top falanda taksak aç sa gelecek ne bulsa atlıyor...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları