Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-12-2006, 15:38   #21
Rauf
Guest

Doğancım harika bir av cıkarmışsın o soğuk havada böyle av olmassa zaten cekilmezdi ava gittiğin tarihi bir düzelt istersen bu mesajla sana bir e meil gönderiyorum resmini biraz düzelttim istersen gönderdiğimle değiştirirsin artık bir aylık balığın var havalar düzelene kadar idare edersin selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-12-2006, 20:22   #22
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aganta borina borinata tafarından gönderildi
ilker abi bu arada yeni karizma yapmışsın kendine...abi ahanda deniz, ahanda holta, ahanda yem gerisi kısmet meselesi...ama gel wallahi...deniz olmazsa tatlısu da bişeyler yaparız...o da olmazsa atlarız bekire layla yollarına alabalık yemeye gideriz walla..
doğanım ne karizması bu yaştan sonra. ne resmi koyayım dedim ağustos sonu romanyadaydım oradaki resimlerden bi pozu kestim kırptım bu çıktı. adanaya gelme işine gelince biliyosun diyarbakırda 30cm. kar var. yani kıvırmıyayımda yollarda kapalı. eh artık kısmet geliriz mutlaka. sevgi ile kal..

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif

Bu mesaj en son " 26-12-2006 " tarihinde saat 20:25 itibariyle igmsva tarafından düzenlenmiştir....
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-12-2006, 06:49   #23
aganta borina borinata
Guest

Alıntı:
trakonya tafarından gönderildi
Doğancım harika bir av cıkarmışsın o soğuk havada böyle av olmassa zaten cekilmezdi ava gittiğin tarihi bir düzelt istersen bu mesajla sana bir e meil gönderiyorum resmini biraz düzelttim istersen gönderdiğimle değiştirirsin artık bir aylık balığın var havalar düzelene kadar idare edersin selamlar.
rauf abi ellerin dert görmesin vallahi...resim daha iyi olmuş hakikaten...ve tarihide düzelttim yahu... ...teşekkür ederim...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-12-2006, 16:29   #24
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Doğan abi Kırklareli ye kadar geldi bi bağırma sesi herkes korktu.İnsan bi haber verir 'balıktayım şeytanın bacağını kırıyorum' diye de bende bilgilendiririm ''Doğan abi balıkta oralardan geliyo'' diye milleti.Kimse de korkmazdı.Tebrikler...
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-12-2006, 06:49   #25
aganta borina borinata
Guest

sevgili yunuscan...herşey çok ani gelişti...bi daha ki sefere haberli olur inşallah...bu arada ses oralara kadar gelmişse hakiketen kötü kırmışım sanırsam galiba...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları