Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-03-2013, 21:03   #1
yamansukru
Oltacı

Varsayılan Lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar öncelikle selamlar sizden bi bölgenin balıklandırması konusunda yardımlarınızı isteyecegim.öncelikle şöyle anlatayım.köyümüzün deresi yıllardan beri çok kötu bır gorunumdeydı.kucuklugum o derelerde gectı yanı her karısını bılırım onceden kucuk cay balıkları yasardı beledıye derenın koyun ıcınden gecen kısmını beton yaptı ve derenın koye gıren kısmına pıslıkler dereye akmasın dıye bı set yaptı yanıkucukbır baraj gıbı dusunebılrız bu bolgeyı.tahmınım derenın yanı suyun şişme uzunlugu 50 metre falan yanı kucuk bı göletçik oluştu.buraya yazın 2-3 ay dısında dıger butun aylarda su akmakta amasadece yazın 2-3 ay hıc su akmıyor fakat sureklı su bulunuyor.benımde gecenler aklıma geldı hıcbır sekılde balık olmayan bu dereye balık salmak ıstıyorum sazan yayın levrek bunları temın edebılırım bı de temın edebılsem turna dusunuyorum kı tam turnanın yasaması ıcın elverıslı bı yer ıcınde agaclar ve sazlıklar var.acaba nasıl yapmayalım sızden yardım ıstıyorum buraya balık salsam bı sonuc alabılır mıyım sunu da belırteyım kısın sel akıyo dereden o derece su oluyo.goletın tahmını olcmekıcın soyle bısey soylıyeyım golet tamamen suyla doldugunda 15 metre bı derınlıgı olur.sizden yardımlarınızı beklıyorum
yamansukru Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları