Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-10-2013, 12:10   #1
MAVİ FENER
Kaptan

MAVİ FENER kullanıcısının avatarı

Exclamation Şaşkına Çeviren Balık

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde iki balıkçının oltasına dev bir yayın balığı takıldı. 103 kilo ağırlığındaki balık görenleri şaşırttı.

103 Kiloluk Dev Balık Oltaya Takıldı
Arkadaşı İrfan Üstün ile birlikte Yeniçiftlik Barajı'na olta atan Alican Kanat, sabaha karşı oltasına büyük bir balık takıldığını fark etti. Oltasının kopmaması için yavaş davranan Kanat, arkadaşı İrfan Üstün'den yardım istedi. Yaklaşık 3 saatlik mücadelenin ardından balıkçılar, dev yayın balığını sudan çıkardı.

103 kilo ağırlığında ve 2 metre 43 santim uzunluğunda olan yayın balığı daha sonra bir balıkçıya satıldı. Yayın balığını gördüğünde çok şaşırdığını belirten Kanat, "Oltayı attıktan yarım saat sonra oltama bir şeyin takıldığını fak ettim. Çok güçlüydü, oltamın misinasının kopacağını zannettim ama kopmadı. Balığı kaçırmamak için arkadaşımdan yardım istedim. Balığı su yüzeyinde görünce çok şaşırdım, ilk defa bu kadar büyük bir balık yakaladım" dedi.internethaber.
İstanbul - 1949
İTÜ /Kimya ve İşletme Müh.

MAVİ FENER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları