Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-04-2007, 14:49   #11
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

ilker, emekliliğin tekrar hayır olsun. dogan'ın dediği gibi emeklilik hakkaten zor zenaat. . sen daha körpe emekli sayılırsın .. sona emekli.. sonra tekaüt... ve daha sonrada mütekait olacaksın.. bunlar rütbe gibi sırayla gelecek.. inşallah saglık, sıhhat, esenlik içinde ve tabi sevdiklerinle beraber bu günleri görürsün...
Sponsored Links
Eski 17-04-2007, 14:53   #12
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
İlker abicim hayırlısı olsun bizde seni seviyoruz hatta geldiğinde hava alanında kılıç kalkan ekibiyle karşılıycaz seni (mert hocam şu işe bir el atın kılıç kalkan yoksa zeybek falan ayarlayalım olmadı sen bi tango yaparsın)
Tago okurken bir ara korktum valla bale de yap diyeceksin diye ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2007, 15:39   #13
iesencan
Tayfa

iesencan kullanıcısının avatarı

Varsayılan Allah Gönlüne Göre Versin

Emekliliğin için Hayırlı olsun.Allah Utandırmasın.Emeklilik hayatında başarılar diliyorum.Darısı bizim başımıza Daha 5 sene var inşallah bu günleri bizlerde yaşarız.Tekrar Hayırlı olsun diyorum.En güzel Emeklilik günleri senin olsun.
Eski 17-04-2007, 17:34   #14
aserkansatı
Guest

Hayırlı uğurlu olsun İlker.Darısı başımıza...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2007, 19:27   #15
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Vay be emeklilik ha,şimdi ne hayalleri vardır ilkerin,gelin ilkerin hayallerine bizde ortak olalım**emekli olduktan sonra izmire yerleşmek için atladık gittik bu şehre ailece,hemen bir eve yerleştirdikten sonra ilk işim rastgelsin org dan tanımış olduğum dostları aramaya başladım,hepsini teker teker bulup bir cafede tplandıp organizasyon düzenlemek için anlaştık,mutlu bir şekilde eve döndüm Eee nede olsa o hayal ettiğim gün yarındı,gece gözüme uyku girmiyordu ne kadarda erken yatıp uyumak istesemde uyuyamıyordum,saat olmuştu 12 ben ne olur ne olmaz diye saati 4 de kurdum,bir ara dalmışım çok acayip rüyalar görüyorum,bütün millet balık üstüne balık alıyor bende tık yok,ismail abi durmadan çekiyor 4-5 kg lık levrekleri(çanakkalede olmasına rahmen,rüya bu kardeşim)onur almış livarına koca koca çupraları,erol sırtı ile orkinos tutuyor,haldun livarı doldurmuş bir köşede birasını yudumluyor,muvaffak abinin livarı kefallerle dolu,bir ara merti dalgıç elbiseleri ile dalarken bile gördüm,ben hala boşa sallıyorum yok sanki deniz bana dargın gibi,derken acayip bir ses beni uyandırdı saat çalıyordu,sırılsıklam olmuştum neden acaba dedim kendime,ya olsa olsa izmirin sıcağıdır bu kendi kendime allah allah diyip giyindim,güzel bir kahvaltı yapıp yola koyuldum,saat 4,45 de kemeraltındaki bir cafe önünde buluşup önceden kiralamış olduğumuz teknenin bağlı olduğu limana geldik,atladık tekneye 12 arkadaş yavaş yavaş açılıyoruz tabi muhhabet o biçim,bir yandanda herkes takımlarını hazırlıyor,avlağımıza geldik nihayet,hemen salladım oltamı herkes gibi,at çek yapıyorum tekneden,ilk balığı ben aldım hemde ne balık,rapalaya atlamıştı 7 kg ağırlığında levrek,ne güzeldi bu balıkla yapmış olduğum mücadele,arkadaşlarda beni izledi artık herkes her an balık çekmeye başladı nede olsa zamanıydı levreğin,livarlarımız dolu olarak sahile yaklaştık ne güzel gündü diyip anılarımın(hayellerimin) en güzel köşesine yerleştirdim*sizlerinde güzel anılarınız(hayelleriniz)vardır mutlaka hadi bana eşlik edin...

Hayırlı olsun ilker kardeşim...

Bu mesaj en son " 17-04-2007 " tarihinde saat 19:30 itibariyle balıkcı tarafından düzenlenmiştir....
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2007, 19:44   #16
gokseldbuga
Guest

Selim abi lütfen beni uyandırma, ne güzel hayal etmişsin
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2007, 19:51   #17
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
gokseldbuga tafarından gönderildi
Selim abi lütfen beni uyandırma, ne güzel hayal etmişsin
Yoo o 12 kişi aslında şu anda sitedeki 850 civarında olan üye,herkes var bu organizasyonda(hayalde)kaçmak yok mecburen katılacaksın...

Bu mesaj en son " 18-04-2007 " tarihinde saat 12:07 itibariyle gokseldbuga tarafından düzenlenmiştir....
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2007, 20:01   #18
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

ilker abi hayırlısı olsun.Çok güzel bi duygu olsa gerek,hayal ediyorumda istediğin zaman, istediğin yere,zaman kotası olmadan ah! ah!
Eski 17-04-2007, 20:18   #19
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

yani selim bey öyle anlatmışsınki.. sanki başka alemlere gittim ve geldim.. sağolasın..
Eski 17-04-2007, 21:01   #20
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

İlker tebrik ederim. umarım herşey istediğin gibi olmuştur. izmir seni bekliyor.

geli garide bir balığa gidelim.

(yanlız birşey soracağım. erken yaşta ne emekliliğidir bu? varsa bir yolu bizde yararlanalım)

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları