Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Üye Organizasyonları

Üye Organizasyonları Bireysel olarak üyelerimizin gerçekleştirdiği organizasyonların yer aldığı bölümdür. Bu bölümdeki organizasyon ve balık avı turlarının sitemiz ile ilişkisi yoktur...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-02-2010, 15:22   #1
çökertme
Oltacı

Varsayılan Haydi balığa

Sevgili gönül dostları uzun bir aradan sonra yeniden merhaba,forumdan iskorpit(ertan) kardeşimizle foçadan efsane yahya kaptanla pazar günü balığa gidiyoruz araçda 2 kişilik yerimiz var bu güzel havayı kaçırmak istemeyenleri bekliyoruz tekne ücreti 120 tl 4 kişi gidersek yemi benziniyle adam başı 50 tl yi geçmez haydi kurtları dökmeye....sevgili kurucumuz hasan abimi saygılar
Sponsored Links
Eski 26-02-2010, 15:28   #2
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
çökertme tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili gönül dostları uzun bir aradan sonra yeniden merhaba,forumdan iskorpit(ertan) kardeşimizle foçadan efsane yahya kaptanla pazar günü balığa gidiyoruz araçda 2 kişilik yerimiz var bu güzel havayı kaçırmak istemeyenleri bekliyoruz tekne ücreti 120 tl 4 kişi gidersek yemi benziniyle adam başı 50 tl yi geçmez haydi kurtları dökmeye....sevgili kurucumuz hasan abimi saygılar

Şimdiden sizlere rastgelsin...
Şansınız açık olsun..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-2010, 17:14   #3
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

size ve arkadaşlarınıza şimdiden rastgele
resimli raporunuzu bekliyoruz
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-2010, 18:00   #4
Kamil ESEN
Kaptan

Rastgelsin..Güzel raporlarla dönersiniz inşallah..
Eski 26-02-2010, 19:10   #5
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

şimdiden iyi avlar bol muabettli bir gün diliyorum..,
her daim restgele

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-2010, 19:25   #6
BALIKÇIHOROZ
Miço

BALIKÇIHOROZ kullanıcısının avatarı

Wink

sevgili Ufuk şimdiden rastgele
BALIKÇIHOROZ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-2010, 20:48   #7
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Hepinize, rastgelsim...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-2010, 20:52   #8
İrfanavcı
VİP

İrfanavcı kullanıcısının avatarı

Rast gelsin arkadaşlar, sansınız açık olsun..

İrfanavcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2010, 17:08   #9
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Rastgelsin Ufuk.
Kazasız belasız inşallah.
Fotoğraflarınızı bekliyoruz

A RH(+)

Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-03-2010, 20:59   #10
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan Acemılık işte

Dostlar cumartesi gece Ertan sağ olsun beni aradadı iyi kı aradı, havanın kötü olmasına rağmen yola çıktık sabah 03.00 de ertan tekrar aradı hiç uyumadan malzemelerımızi ve yemlerımızı aldık Foça da limanda kafede çok iyi bir kahvaltıdan sonra yahya kaptan la denıze çıktık, yolumuz 1 saat kadar sürdü ilk demır atığımız yerde hemen balık avlamaya başladık İnanın bana yıllardır tekne avına çıktım bu kadar teknesıne ve yerlerı iyi bilen birini tanımadım demır attığı yerde söylediği balık çıktı. ilk demirledığımız yerde tekneden lidakı ve mercan almayan yoktu görüntülerını sorarsanız sadece 1 tek foto çekebildim sonra şarjım bittiğinden dolayı üzüldüm neticede Ertan ve ufukla balığa çıkmak büyük zevkti, Ertan ın espirilerı ve muhabeti harıkaydı bir ara mercan yakalarken lidakıyı bulamadığı zaman isyanını görmenızı isterdim ama sonradan bir açıldı pir açildı dönüş saatıne kadar lidakı yakaladı, ufuk ve yahya kaptan ile yarış halındeydı bir ara muhabet esnasında bu lidakı ve mercanların daha büyülerı bunların sürü başı olan kocamanlarından yok mu diye konuşurken elımdekı kamışın suya doğru eğildiğini hissettim ve yukarı doğru tasmaladığımda kamış kalkmadı, şaşırdım yahya kaptanın uyarısıyla kalama vermemı istedi emniyeti açarken aşağıdan koç gibi bir kafa sallama hıssettım (60 mt derınlık) ve birden ağırlık gitti, balığın misinayı kopardığını düşündük yukarı çektığimde iğnenın açıldığını gördük, acemılık diye buna denır diye düşünüyorum o kadar büyük balığı hemen kolu çevirip alabileceğimi düşündüm sanırım kısmet olmadı ve iyi bir rekora imza atacaktım kendıme göre ama herşey nasip nasip olmadımı olmaz, 1 foto var oda ağzı açık iğnenın fotoğrafı Ertan ve ufukla balık avı harika iyi bir gün oldu onlara burdan da teşşekkur ederim.

Bu mesaj en son " 01-03-2010 " tarihinde saat 21:02 itibariyle ADNAN tarafından düzenlenmiştir....
ADNAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları