Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-10-2007, 23:14   #1
laruz
Oltacı

Varsayılan Nihayet Çeşme'de yüzümüz güldü

Nihayet Çeşme'de yüzümüz güldü. Bu site ile yaklaşık 1 ay evvel tanıştım
balıkçılık ilede aşağı yukarı öyle hatta ilk acemilik tecrübemi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
de anlatmıştım Nihayet braz uzun bir aradan sonra orda da bahsettiği arkadaşım hüseyin ile 22 mt lik bir tekne ile Çeşme açıklarına gittik. laf uzatmaya gerek yok resimler sanırım her şeyi anlatır

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 28-10-2007 " tarihinde saat 23:21 itibariyle laruz tarafından düzenlenmiştir....
laruz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 29-10-2007, 02:51   #2
cumhur
Kaptan

cumhur kullanıcısının avatarı

güzel av olmuş bravo,1 aylık tecrübeyle bu kadar olduysa,1 yılda? rastgele.
SİTE ÜYESİ ARKADAŞLAR = KONULARA LÜTFEN YORUM YAZINKİ, DOĞRU YANLIŞ, İYİ KÖTÜ, EKSİK VARSA HEP BERABER ÖĞRENELİM.
Ç SULARIMIZ VE DENİZLERİMİZE PLASTİK MADDELERİ ATMAYALIM= her balığa gittiğinizde 2 ad plastiği toplayın - 2 gün fazla balığa gideceksiniz.TEŞEKKÜRLER
cumhur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-10-2007, 08:31   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Çok güzel av olmuş tebrik ederim. Özellikle mercanlar harika

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-10-2007, 08:55   #4
mufi
Guest

tebrikler şansın devamlı olsun
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-10-2007, 15:47   #5
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

hocam tebrikler artık denizin zehrini içinize çekmeyi başardınız geçmiş olsun güzel bir av olmuş devamını dilerim..saygılar..
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-10-2007, 16:22   #6
laruz
Oltacı

teşekkürler... ilk def a tekne den avcılık yaptım. orda da Burhan Kaptandan çok şeyler öğrendim.. Ayrıca çok yetenekli bir kaptanımız olduğu için de kendimi şanslı sayıyordum.. Kaptanımız bizi ilk önce bizi 40 mt derinliğe götürdü.. sonra sizi Karagöz yuvasına götürcem dedi ama orda derinlk 28-35 metre idi. oltayı attığı zaman boş çıkardığını çok az gördüm. attıyla çekmesi bir oluyordu. hatta iğneye gelen balığın cinsini vururken söylüyordu. bak hüseyin dedi. şimdi mercan vurdu ama çekmicem dedi. sonra şimdi de karagöz vurdu dedi. sonra misinayı çektiği zaman gerçekten mercanla karagöz misina da dizilmişlerdi. Buradan Burhan Kaptanımıza da teşekkürler ediyorum.

Not olarak bir de şunu belirtmek istiyorum. Bir daha kıyı avcılığı yapacağımı hiç sanmıyorum. küçük balıklara yem yedirmekten başka bir şey değilmiş..

Bu mesaj en son " 29-10-2007 " tarihinde saat 16:25 itibariyle laruz tarafından düzenlenmiştir....
laruz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2007, 07:18   #7
Rauf
Guest

Ender kardeşim tebrik ederim acemi şanssı dedikleri bu olsa gerek ben kıyıdan kaya balığı ile başlamıştım sizse bravo diyorum.afiyet olsun.
Konu resim eklemeye gelince bende cok zorlanmış güc bela öğrenmiştim öğrendikten sonra burada nasıl resim eklenir RESİM li anlatımla konu acmıştım bu konunun linkini vericeğim anlatım ile işaretlenmiş terlere tıklarsanız bir probleminiz kalmaz resim büyüklük olarakta istediğiniz formatta eklenir selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2007, 09:56   #8
eşref sürek
Tayfa

güzel kaliteli balıklar yakalamışsınız tekne ile avlanma daha bereketli olur afiyet olsun rastgele

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları