Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Üstadlar Köşesi > Süleyman Karabulut

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-03-2010, 12:18   #21
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Evet kekeme lidaki konusuna bir açıklık getirmek gerekiyor sanırım

Lidakilerden biri tam dudağının ucundan yakalanmış 29-30 metre yukarıya o şekilde gelmiş. Gelir gelmezde teknenin içine düştü. Fora Serkan damağı sıyırmış iğne dudağına takılmış dedi, bende hayır oltayı alıp gitmedi, pepepepepepe dudağıyla oynarken aldım ben onu dedim. Arka taraftan Mehmet abide Taygun senin lidaki kekemeymiş herhalde pepepepep yaptığına göre dedi tabii biz kahkahalara boğulduk Çeşmealtı kıyılarından duyulmuştur gülüşmemiz yani o derece

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 03-03-2010, 12:32   #22
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

evet sevgili taygun fotoları yükleyebildi ensonunda tabi bu kadar gecikmesinde benimde payım çok büyük dün resimlerdende anlayabileceğiniz gibi harika bir gün geçirdik
gerek kaptanımızın güler yüzlüğü, fora serkanın espirileri cana yakınlığı taygun kardeşim ve benim güzel bir gün geçirmemize yetti zaten balık olmasada olurdu ama günün adamı taygun balık yakalamada rekorlar kırdı hatta
kekeme bir lidaki bile yakaladı kekeme konusu şöyle oldu taygun un yakaladığı lidakiye serkan kaptan bakınca iyi alabilmişsin bunu dedi baksana
iğne dudağındaymış kaçabilirdi dedi taygunda abi yemi tam yememişti
pe pe pe yapıyordu yani yemi hafifçe emiyordu dedi bende
pe pe pe yi duyunca dayanamadım kekemedir o zaman o balık dedim
tabi ben bunu deyince hepsi koptu gülme krizine girdi ondan sonra başladık
sevgili hasan abini kulaklarını çınlatmaya hasan abi çok balık yakalamıştır ama kekeme olanını yakalayamamıştır deyip gülerken sevgili kaptanımızın telefonu çaldı arayan hasan abimizmiş (herhalde kulakları çok çınladı) kaptanımız hasan abime bilgi verirken sor bakalım dedim hiç kekeme balık yakalamışmı hasan abi
oda onu yakalasa yakalasa taygun yakalamıştır deyince bizde gene kahkahalar yükseldi hasan abi telefonu kapattıktan sonra tabi bu arada taygun gene güzel bir lidaki çekti kaptanımıza biz gene çayı hakettik hadi bakalım çaylar senden olsun dedik oda sağolsun hemen çayı hazırladı muhabbet arasında kaptanımıza ( bunlar aramızda kalsın kaptana söz verdik kimseye söylemiyeceğiz diye)ya dedik taygun sana yakaladığı lidakiyi öptürdü
üstat olarak bunu millete nasıl açıklayacaksın bu gün taygunun üstat olduğunu gördük seni solladı deyince aman ha çocuklar bunu raporda yazmayın madara olmayayım arkadaşlara deyince tamam ya yazmayız sen zaten bütün gün çay yapmaktan fırsat bulamadınki balık tutmaya diyerek biraz gazladık kaptanımızı yazmayız seni madara edermiyiz dedik ama baksanıza ben dayanamayıp dedikodu yaptım bile
ama arkadaşlar uzun sözün kısası çok ama çok harika bir gün geçirdik en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum.
eniştemin son anda işi çıkıp balığı gelememesine rağmen bizi ikinci limana
götürmesi sabahın köründe bende biraz burukluk yarattı o gelemediği için ama hırs yaptım havalarda müsade ederse haftaya pazartesi veya salı eniştemi alıp soluğu kaptan süleyman abimizin yanında alacağız gelmek isteyen arkadaşlara duyurulur. sevgi ve saygılarımla hoşça kalın
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 12:33   #23
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet kekeme lidaki konusuna bir açıklık getirmek gerekiyor sanırım

Lidakilerden biri tam dudağının ucundan yakalanmış 29-30 metre yukarıya o şekilde gelmiş. Gelir gelmezde teknenin içine düştü. Fora Serkan damağı sıyırmış iğne dudağına takılmış dedi, bende hayır oltayı alıp gitmedi, pepepepepepe dudağıyla oynarken aldım ben onu dedim. Arka taraftan Mehmet abide Taygun senin lidaki kekemeymiş herhalde pepepepep yaptığına göre dedi tabii biz kahkahalara boğulduk Çeşmealtı kıyılarından duyulmuştur gülüşmemiz yani o derece
taygun bende o kekemeyi anlattım sanırım ben yazarken sen önce davranıp yazmışsın

Bu mesaj en son " 03-03-2010 " tarihinde saat 13:51 itibariyle mehmetulas tarafından düzenlenmiştir....
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 13:17   #24
onder 35
Çımacı

onder 35 kullanıcısının avatarı

tago lidakileri koparmışsın yüzün gülüyor afiyetle, muhabetle yersin inşallah. yer neresi kerteriz verde bakalım bizde yakalayabilicezmi.
İşte en güzeli öyle yaşamaktır !!!!

önder albaş
968 Balçova
onderalbas@gmail.com
onder 35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 14:04   #25
Murat ADAK
Kaptan

Murat ADAK kullanıcısının avatarı

Taygunum seni Süleyman abiyi Mehmet abiyi fora Serkanı ayrı ayrı tebrik ederim.
Şu kekeme konusuna gelince kekeme olsun bizim olsun
Keyifli ve bereketli bir gün geçirmişsiniz maşşallah.
ALLAH(C.C.) Muhabbetinizi bozmasın.
Avlarınız her daim bereketli olur inşallah.
Paylaşım için teşekkürler.

MURAT ADAK
1977 0 Rh (+)
KARABAĞLAR -İZMİR
Murat ADAK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 14:46   #26
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Maşallah, çok güzel bir gün geçirmişsiniz.
Allah muhabbetinizi artırsın.
Lidakilerde maşallah çok güzel...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 18:05   #27
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

oh ya
Sonunda giderebildik merakımızı.
Tekrar tebrikler ekibe.
Güzel bir gün geçirmişsiniz.

A RH(+)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 18:27   #28
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

taygun süleyman abi sizi tarlanın ortasına bırakmış
maşallah hızınıza lidakıler, mercanlar yetişememiş kovayı, tekneyi doldurmuşsunuz
afiyet olsun

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 18:36   #29
Bornovalı
Kaptan

Bornovalı kullanıcısının avatarı

vallahi süper bir av olmuş,hepinizi yürekten kutlarım.
en kötü avınız böyle olsun,rasgelsin.

RIDVAN/1974/BORNOVA
Bornovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-03-2010, 19:13   #30
fora serkan
Oltacı

fora serkan kullanıcısının avatarı

anlatımından dolayı seni tebrik ederim.selamlar fora
fora serkan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları