Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-12-2011, 19:37   #11
ferdi demir
Tayfa

ferdi demir kullanıcısının avatarı

Balık marketime güvenin arkadaşlar ,bence sağlam iş yapıyorlar fiyatlarıda piyasaya göre uygun..

cep:05546467803
ferdi demir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 28-12-2011, 21:02   #12
oltacı hasan
Oltacı

Alıntı:
ferdi demir tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Balık marketime güvenin arkadaşlar ,bence sağlam iş yapıyorlar fiyatlarıda piyasaya göre uygun..
Arkadaşım,ben balık marketimden alışveriş yapmış birisiyim.Balık marketime güven olayı ayrı.Benim sözettiğim konu ayrı.Elbette güven ,bende güvenmesem alışveriş yapmam.Ben bir malı internet kanalı ile satın aldığım zaman ,Kayseri de aynı mal 3/2 üçte iki fiattan satılıyorsa ,o mal pahalı demektir.
Anlamadığım bu site balık marketime ait bir sitemi ki hemen müdafaa pozisyonu alınıyor.
Ben soruyu balık marketim yetkililerine sordum cevabı onlardan almak istiyorum.
oltacı hasan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-12-2011, 23:27   #13
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
oltacı hasan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşım,ben balık marketimden alışveriş yapmış birisiyim.Balık marketime güven olayı ayrı.Benim sözettiğim konu ayrı.Elbette güven ,bende güvenmesem alışveriş yapmam.Ben bir malı internet kanalı ile satın aldığım zaman ,Kayseri de aynı mal 3/2 üçte iki fiattan satılıyorsa ,o mal pahalı demektir.
Anlamadığım bu site balık marketime ait bir sitemi ki hemen müdafaa pozisyonu alınıyor.
Ben soruyu balık marketim yetkililerine sordum cevabı onlardan almak istiyorum.
Sayın Hasan bey, derdinizi anlıyoruz yetkililere mesajınızı burdan bildiriyorsunuz, ama üyelerimizin beğendiği yeri savunması gibi bir şeyle karşılaştığınızda böyle bir tepki vermeniz hatalı olmuş. Biz yaklaşık 3 ay sonra 7. yılını dolduracak bir siteyiz sanırım o zamanlar balıkmarketim.com bu kadar yaygın değildi. Ve reklamı alalı daha 1 ay olmadan Rastgelsine böyle bir ithamda bulunmayınız
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları