Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-03-2007, 20:36   #1
Rauf
Guest

Varsayılan ATV ye yuuuuuh

Arkadaş ne bicim zihniyettir ne bicim anlayıştır nasıl bir reji dir anlamıyorum yunanlılar milli marşımızı yuhluyor kapatıyorsın reklam koyuyorsun tamam anladık ta yunan milli marşını bana niye dinletiyorsun nasıl bir mantıktır anlamadım bu zihniyetten ötürü kanal D TV sözüm ona tarafsız tv gözüyle bütün olanları görüntüledi ve adamların eline koz verdi hala bunun cezasını cekiyoruz ATV nin yaptığına bak yuuuh ki yuuuh bin defa yuuuh.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 24-03-2007, 20:51   #2
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Katılıyorum rauf abi. Özümüzü hatırlatmak gerek bunlara.Hemde duble yuuuuh
Eski 24-03-2007, 22:03   #3
aahmet
Oltacı

hemde ne yuuuuuuuuuuuuuuuuuuh
Eski 24-03-2007, 22:39   #4
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Bu televizyoncuların hepsi birer palavracı,yalancı,cahil vede en önemlisi devletini milletini sevmeyenlerden kurulu herhalde,türkiye isviçre maçındaki olayları dünyaya yayanlar yaptıkları hatadan kendilerini haklı çıkarmak için medyanın özgürlüğünden bahsetmişlerdi,bizlere hergün çok ama çok kötü programlarla bir nevi halkını cahil sayarak bir sürü dandik programlarla bizleri uyutmaya çalışan bunlar değilmi nerde bizim özgürlüğümüz,şimdi diyebilirlerki,,seyretmeyin kardeşim beyenmiyorsanız,,ne seyredelim al birini vur ötekine,avrupa ile türkiye yayınlarında iki ayrı yayın var saat gece 23,00 den sonra yayınlıyorlar paralı telefonla katılınan programları millet çıldırıyor,mecburen alman programlarını syrediyoruz,YAZIK ama çok yazık bu millete,daha ağır yazmak isterdim ama terbiyem bu kadarını müsade ediyor.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-03-2007, 06:37   #5
Rauf
Guest

Arkadaşlar dün akşam ki macta bizim kaleci volkanın koruduğu kaleye yüzlerce nesne atıldı veya korner atmaya giden oyuncumuza gören oldumu sipiker söylüyo şöyle atıldı böyle atıldı ekrandan gören varmı ?yok adamlar enayimi kozmu delilmi vericek dünyaya bu macı bizim tv lerden biri yayınlasa atrafta ne var ne yok gösterirler kendi kendimizi dünyaya rezil ederlerdi demek istediğim şu. Fatih terimin hacamızın dediği gibi milli davalarda tv tarafsız olamaz taraflı olmalı.amatör balıkcılık konusundan biraz ayrıldığım icin beni mazur görün dayanamadım düşüncelerimi dostlarımla paylaşmak istedim bütün rastgelsin ailesine selamlar.

Bu mesaj en son " 25-03-2007 " tarihinde saat 06:39 itibariyle Rauf tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-03-2007, 11:16   #6
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Her kesimden bizim insanımızda malesef bir tür ''aşağılık kompleksinden '' dolayı olsa gerek, yaranma içgüdüsü var.Hani milli bir şuur,milli bir his gibi kavramlar; yeni nesillerde içi boş /anlam ifade etmeyen ''şeyler'' olarak algılanıyor.Kalecimize yapılan o tür davranışalar, ülkemizde olsaydı;bizim kameramanlar maçı bırakır ve taaaaaaa en ince ayrıntısına kadar bu görüntüleri çekerler ve ''iyi bir şey yapmış'' olma gururuyla ha bre bunu işlerlerdi.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-03-2007, 09:07   #7
Güven ÖZYELDAN
Guest

helaaaaaaaaaaaaaaal rauf kaptan......yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-03-2007, 09:56   #8
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Bizim sözüm ona özgür görsel ve yazınsal basınımız varya o basınımız. Bizim başımıza ne geliyorsa onlar yüzünden geliyor. Herşey açık boyacı misali gözler önünde hemen yayında bir defa gösterse yine iyi, çevirip çevirip gösteriyorlar. Ağır çekim yada normal olarak defalarca gösteriyorlar. Sadece bu maçlarda bu mevzu gündeme geliyor. Türkiye'nin en önemli gazetecilerinin sundukları ana haber bülteni adı altındaki rezillik görüntüleri ve haberleri aslında bizim basınımızın medyamızın ne olduğunu çok güzel özetliyor ve anlatıyor. Bu ülkede Mehmet Ali Birand ana haber bülteninde Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu haberi sundu arkadaşlar. Nice değerli köşe yazarları ne makaleler yazdı. Bu sebeple hani basın hani medya demek lazım. Yazık bu ülkeye yazık bu ülke insanına. RASTGELSİN.
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-03-2007, 12:27   #9
sbasaran
Guest

işte bizim basınımızın içler acısı durumu.
tüm arkadaşlara katılıyorum ve cani gönülden
yuuuuhhhhhhhhhh diyorum.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-03-2007, 18:45   #10
Rauf
Guest

Ohh icim rahatladı acaba bu konuyu yazmakla iyimi ediyorum diye düşünmedim değil meğer aynı derten muzdarip ne kadar arkadaşım varmış ne diyelim inşallah bir gün doğru şeyleri yaparlar selamlar ve rastgelsin doslar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları