Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-07-2011, 22:23   #1
bahadir37
Oltacı

Varsayılan balikmarketim.com şikayet

merhaba forum üyeleri geçenlerde balikmarketim.com dan balık malzemesi siparişi geçtim aldığım ürünler mepps marka 1 no kaşık okuma trio 30 okuma v system 2 40 kamış bu ürünleri almıştım ama gelen ürünler de mepps marka kaşık fason bir mal yani taklit orjinali değil 2 liralık ucuz kaşıktan göndermişler gelen makina da teşhir ürünü gibi çizikler vardı üzerinde aradım durumu bildirdim ilgilencez dediler ama ilgilenen olmadı böyle bir site nasıl sahte taklit ürün satar orjinal fiyatına bir daha alışveriş yapmak istemiyorum çinde ucuza yaptırıp izmirde orjinal fiyatına satıyorlar hiç tavsiye etmem ve fiyatları oldukça kazık uzak durun derim
bahadir37 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 13-07-2011, 00:32   #2
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Bahadır kardeş 7 gün içinde ürünü iade edebilirsin bu senin tüketici olarak hakkın.paranı iade etmezlerse Tüketici Hakları Hakem Heyeti ne baş vurabilirsin.Mutlaka ilgileniyorlar ve çözüm buluyorlar.Başımdan geçen bir olayı anlatayım. balık malzemesi satan bir firmadan makina,iğne,misina siparişi vermiş,ücretini yatırmıştım.makina bir alt model geldi.aradım o ürün stoğumuzda bitti dediler.ama hala sayfalarında duruyordu reklamı. o sayfanın üstündeki tarihle birlikte resmini çektim.bana attıkları mesajın fotokopisi ile hakem heyetine şikayetimi bir dilekce ile bildirdim.bir hafta içinde (eski makina 27 tl idi) istediğim makinanın 2 üst modeli (45 tl lik), bir özür mektubu ile birlikte geldi.Fark ücret istemediklerini, her zaman hizmete hazır olduklarını yazıyordu mektupta.
velhasıl istediğin ürünü vermek zorundalar yoksa tüketici hakem heyeti tepelerine biniyor.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-07-2011, 08:07   #3
TUĞYAN
Kaptan

TUĞYAN kullanıcısının avatarı

Bahadır kardeşim bene balık marketten kaşık alacaktım 2 gün önce uğraştım ama beceremedim bu bilgin çık işime yaradı vaz geçtim teşekürler uygun fiyat diye insanları etkiliyorlar

Bu mesaj en son " 13-07-2011 " tarihinde saat 13:58 itibariyle Adem VARDARCIK tarafından düzenlenmiştir.... Neden: İmla
TUĞYAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-07-2011, 08:49   #4
balıkadam35
Oltacı

balıkadam35 kullanıcısının avatarı

kardeşim geçmiş olsun buradada mı onlardan şikayet hayret bişi bana da aldığım ürünün benzerini gönderdikleri yetmiyor gibi bide telefonda garip garip konuşuyorlar hiç biri dalışın d sini bilmiyor sadece satış amaçlı tavsiyeler veriyorlar paramla rezil oldum azarlıyor bide birşey bilmeden kesinlikle tavsiye etmiyorum..
balıkadam35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-07-2011, 14:01   #5
serhatengin
Kaptan

serhatengin kullanıcısının avatarı

birebir yerine gidersen yardımcı olacaklardır ben tüm malzemelerimi ordan aldım ve inanılmaz ilgileniyolar bence yüzyüze konuş birde orayla
Yaşadığım Yer:İZMİR-KARŞIYAKA

Herkese Rastgelsin
05067328711
serhatengin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-07-2011, 19:19   #6
Adem VARDARCIK
Banned

Ben ne alırsam görerek tartarak alma taraftarıyım.Geçmiş olsun kötü bir deneyim olmuş.

Balıkmarketim hakkında şikayet sadece sizden yok.Bu sayfayı incelemenizi dilerim.Saygılar..;

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 14-07-2011 " tarihinde saat 05:23 itibariyle Adem VARDARCIK tarafından düzenlenmiştir....
Adem VARDARCIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-07-2011, 19:35   #7
gonencsenkal
Kaptan

gonencsenkal kullanıcısının avatarı

Serhata katılıyorum interneten almana gerek yok yerleri zaten çankayada ordan seçerek ve peşin paraya güzel indirimler yaptırarak alışverişini yapabilirsin.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları