Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 05-03-2007, 15:43   #41
gokseldbuga
Guest

şu anda sanyalyeye oturmuş kalmış durumdayım. Nedenini bilmediğim halde hissettiğim bazı şeyler vardı , bir tesadüf sonucu bu kahve olayını gördüm 10 dakika önce. Şerefim üzerine yemin ederim ki haberim şu anda oldu, gene yemin ederim ki yazdığımda en ufak bir art niyet, kaba hitap düşünmedim. Ne hırsızlığım kalmı ne cehaletim vay be , üzüldüm
ne demiş Sheakspeare
words words words ( kelimeler kelimeler kelimeler )
benim kullanıcı hesabını siliver Tagocum,

kalın sağlıcakla

Sponsored Links
Eski 05-03-2007, 18:03   #42
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

Alıntı:
gokseldbuga tafarından gönderildi
şu anda sanyalyeye oturmuş kalmış durumdayım. Nedenini bilmediğim halde hissettiğim bazı şeyler vardı , bir tesadüf sonucu bu kahve olayını gördüm 10 dakika önce. Şerefim üzerine yemin ederim ki haberim şu anda oldu, gene yemin ederim ki yazdığımda en ufak bir art niyet, kaba hitap düşünmedim. Ne hırsızlığım kalmı ne cehaletim vay be , üzüldüm
ne demiş Sheakspeare

kalın sağlıcakla
göksel kardeşim.
lütfen sakin olalım. biz buraya bu siteye hergün girip mesajlara bakıyorsak samimi olarak gördügümüz bu ortam hoşumuza gittigi içindir.yoksa internette site mi yok. ama inan elimiz öbür taraflardan ziyade rastgelsine gidiyor. şahsen ben sizleri tanıdığıma çok memnunum.ufak tefek kırılmalar olabilir. büyütmeyin.
selamlar.

Bu mesaj en son " 05-03-2007 " tarihinde saat 18:23 itibariyle ismail çakır tarafından düzenlenmiştir....
ismail çakır Çevrimdışı  
Eski 05-03-2007, 19:56   #43
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Sevgili göksel kardeşim. Şu üçgünlük dünyada ufacık şeyleri büyütmeye gerek yok.sonuçta burası sanal dostlukların kurulduğu bir yer ufat tefek tartışmalar olancak, arkadaşlarında söğlediği gibi yazılarımıza ve konuştuklarımıza dikkat etmek zorundayız. sonuçta bu siteye cümle alem giriyor. yani herkes okuyor. Şunu söğlemek istiyorum. Kırıcı olmadan yumuşak yumuşak dokundursak daha anlatımlı olur. Dediğim gibi üçgünlük dünya yarın göçüp gideceğiz. Sen beni ben seni kırsam elimize ne geçecek, arkadaşında söğlediği gibi birsürü site var, amma elimiz bu siteye alışmış, ve dostluklar güzel. tabiki yönetici arkadaşlar ve siteyi sürekli takip eden arkadaşlar ufak uyarılarda bulunacaklar. bunlar normaldir.seni sadece ikaz etmişler bunda kırılacak darılacak ne varki bence konuyu fazla uzatmayalım. Birbirimizi kırmadan kardeş kardeş geçinelim diyorum.Alttan almasını bilen insan hiçbirzaman kaybetmez bunu unutma.Lütfen alttan al, Şunuda unutma herşeyin bir yedeği vardır. sitenin, arkadaşın,sigaranın, hatta ve hatta evdeki hatunun bile bir yedeği vardır. ama bir fincan kafvenin kırkyıl hatırı vardır. birde ana ve babanın yedeği yoktur. kıymetini bilelim kırkyıl az zaman değil. Sürçülisan ettiğsem affola Saygı ve sevgilerimle.
Eski 06-03-2007, 07:59   #44
aganta borina borinata
Guest

Alıntı:
gokseldbuga tafarından gönderildi
ne demiş Sheakspeare

kalın sağlıcakla
yok öyle...kalın sağlıcakla deyip kaçmak yok!

burada biz bir aile gibiyiz...her halde tartışmalar sürtüşmeler olacak...öyle datlı datlı bi birliktelik olmaz eğer olursa da sıkıcı olur...insanı bunaltır...küçük bi tartışmada böyle kaçacaksan sen bilirsin...ki üzerinden en az iki ay geçmiştir...bende bu başlıkla ilgili kim ne yazmış okumadım bile...ta ki sen bi cevap yazana kadar... ki seninlede daha sonraları görüştük...ben sana konuyu açmadım bile...senin mesajı okuyarak konunun kapanmasını istediğini düşünerek cevap yazmadığını sanmıştım... demek sen o mesajı o zaman okusaydın o zaman böyle "sil beni tago" felan diyecektin... ama ne yazık ki okumamışsın...keşke o zaman okusaydın... şimdi kalkıpta "way ben yeni gördüm way ben duymadıydım" deme hakkın "tago sil ben gardaş" deme hakkın kalmadı aslanım...

ha... kırılmış ve kızmış olabilirsin... herkesin hayata bi bakış açısı ve yorumlayışı vardır... bundan herkesin herkesi onaylayacağı bi ortam çıkmaz... burada 2000 e yakın üye var...ve çok kişiyle çok şeyler paylaştın hatta benim erişemediğim birlikteliklerin oldu... benimle görüşmek istemeyebilirsin... ama bu kadar insanı hiçe sayamazsın...buna hakkın yok...hele buna benimle olan bu durumu sebep göstermeye hiç hakkın yok... böyle bi davranışta sana yakışmaz kanımca... eğer gidersen buna sebep ben değilim... sensin...

şimdi istersen git istersen kal... çünkü ben hep burada olacağım...

rastgelsin...

Eski 06-03-2007, 08:40   #45
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

ya doğan, göksel valla arkadaşlar ayıp oluyor. yaaaa bi çay kahve meselesinin geldiği boyuta bakın allah aşkına.... bize hiç yakışmıyor....
gökselin yazısındaki; samimiyete binaen ağız alışkanlığı olarak kullanılan, dilimize yerleşen"ulen" kelimesinin, tartışmanın boyutunun ulaştığı nokta olarak; doğan tarafından ters ve yanlış anlaşılmasının getirmiş olduğu gergin cevabı......
işte başlangıç bu... arkadaşlar hepimiz belirli yaşlara gelmiş, sanal alemde de olsa pek çok paylaşımlara girmiş ve forumumuzu ziyaret edenlere örnek olmaya çalışan insanlarız..... lütfen mademki acı tatlı pek çok şeyi burada paylaşıyoruz demek ki samimiyiz, öyleyse bence gereksiz alınganlıklara, gereksiz çıkışlara yer vermemeliyiz.
özelliklede kan kaybına asla müsade etmemeliyiz.
elbetteki fikir uyuşmazlıklarımız olacaktır, elbetteki kendimize yakın hissettiğimiz arkadaşlara muhabbetin kızgınlığına göre çeşitli basit hitaplarımız olacaktır, kalkar sürekli bunlara takılırsak işimiz var.......
TAGO senden gereksiz gerginlik yaratan bu konuyu mümkünse TAMAMEN silmeni talep ediyorum... bence bunlar hiç yaşanmamış olsun....
GÖKSELim; senin bu kadar basit şeylere takılıp bizleri senden mahrum bırakacak bir insan olduğunu düşünmüyorum,
DOĞAN; lütfen senden de biraz hoş görü rica ediyorum..

ARKADAŞLAR SEVGİ VE SAYGI ARAMIZDAN HİÇ EKSİK OLMASIN

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı  
Eski 06-03-2007, 08:52   #46
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Göksel abiyi çok yakından tanıdığım için yürekten söylüyorum orada kullandığı "ulen" lafı tamamen samimiyettendir ve onu gerçek hayatta konuşurken görmüş olsaydınız eminim o ulen lafına kızmaz gülerdiniz.
Göksel abim buraya mesaj yazıp ayrılmadığını söyleyene kadar konu kalsın orta yol bulununca toptan sileriz

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı  
Eski 06-03-2007, 18:21   #47
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

sevgılı arkadaslarım hıç yoktan tatlı muhabetınız nerdeyse kavgaya dönüsecek.değermı. yapmayın.
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı  
Eski 06-03-2007, 18:42   #48
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

arkadaşlar bende çay tıryakısıyım balığa gıttığım yerde önce çayımı demlerım.o çay her zaman kaynar.hava kararınca lüks ışığımı yaktıktan sonra demlığımıde üstüne koyunca sabaha kadar çayımda olur sıcak suyumda buyrun sızlerde ıçın. ama balıkta vuruyorsa benım aklıma ne çay ne kahve gelır.saygılar sevgıler
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı  
Eski 07-03-2007, 08:46   #49
gokseldbuga
Guest

İşin özü benim "ulen" kelimesini kullanmam değil zira Doğan msn deki konuşmalarımızda benim avam, küfürlü konuştuğumu zaten biliyor. Madem aileyiz , e madem de 2 laf etmişliğimiz var msn devamlı açık bana bir mesaj gönderip
"abi yanlış kelime kullanmışsın, sen, ben bu tip kelimeler kullanırsak başkaları ne yapar " dese, ben de "hakikaten yahu uygun kaçmamış" der, özür diler düzeltirdim bu konu da hiç buralara gelmezdi.
Ancak, Türk kahvesi ile ilgili olarak wikipediadan kopyalanmış açıklamayı keşfedecek kadar internet gezgini ama wikipediaya onu benim yazmış olabileceğim ihtimalini düşünemeyecek kadar hırsla dolduğundan, " hah şimdi ümüğüne çöktüm" mantığıyla insanın kişiliğini zedeleyici bir saldırıya geçmişsin. Halbuki hırsızlıkla suçlamadan önce bunu da sorabilirdin.
Bu senin bir karakter özelliğin aslında, bilemiyorum aslan burcu da olabilirsin, kelime aralarını aramak, kibirli kinayeli mesajlar atmak , ben bilirim kompleksi, Doğan, kesinlikle bu gözleme alınma ben burada senin yaptığını yapıp senin kişiliğine saldırmıyorum fakat bu huy veya karakter özelliğinin farkında olmayabilirsin ve birgün uzaktan tanıdığın beni,yarın yakından tanıdığın bir başkasını kırabilirsin. İlk tanıştığımızda boşuna Mesut Yılmaz dememişim sana . Yaptığın çok ayıp kaçtı .
son mesajına istinaden , kullanıcı hesabımın silinmesini istemememin kaçmakla alakası yok,seni hedef gösterdiğim de yok, fakat ben kendi zayıflıklarımı iyi bilen , bunlari asgariye indirmeye çalışan biriyim , ne kadar deve kinli birisi olduğumu biliyorum, filler unutur ben unutmam , o denli takıntılarım vardır, bu yüzden senin mesajlarını, adını görüp hergün sararıp tansiyonum düşeceğine kendimi hiç bu zahmete sokmadan dışında tutarım.
burada cevap vermeni gerektirmeyecek kadar dikkatli seçtim kelimelerimi, kesinlikle kişiliğini incitmek için değil, oturup bir düşünmen için gerekli olduğunu düşünüyorum.
umarım bu konu burada bitmiştir,
kalın sağlıcakla

Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları