Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Tabiatı ve Canlıları Koruma

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-10-2007, 01:39   #1
fisher1968
Oltacı

fisher1968 kullanıcısının avatarı

Varsayılan denizler öfkesini kime anlatsın!!!!

Ne zaman bir kıyıda kendimi bulsam...öncelikle karşılaştığım..kendine ait olmayanı yüzümüze vururcasına kıyıya kusan,artık mavisinden bile şüphe duyduğum engin denizlerimizin kıyıda bir türlükabul etmediği!!????POŞET,BİRA ŞİSESİ,PLASTİK BORULAR,BOYA FIRÇALARI,OYUNCAKLAR,TERLİKLER vs.ler DAHASI BİZ UYGAR insanların dünyasından BANANE YA kim temizlerse temizlesin,beni görmediler ya,amaaaannn banane diyerek bıraktığımız bizim çöplerimiz !!!Buyrun Beyler,bayanlar çöpler denizine..Hanginiz av sonunda çöpünüzü yanınızda en yakın çöp konteynırına kadar taşıyor.?????HADİ DEYİN BANA !!!DÜN AKŞAM SİNİRİMDEN kıyıda ne kadar plastik varsa yaktım.Doğrumu yaptım??!!Kendimce o kadar çöpü taşıyamacağıma göre evet,bir nebze doğru yaptım.
Düşünceleriniz merak ediyorum DOĞRUSU!!!
Sponsored Links
Eski 07-10-2007, 10:58   #2
Caner BALIKÇI
Tayfa

Caner BALIKÇI kullanıcısının avatarı

her denıze gıden weya balığa kendı çöplerı sağa sola atmak yerıne bır poşet ıçınde çöpe atarsa kıyılar kırlenmez...yakmak ne kadar doğru bu tartışılır tabı ama gerı dönüşümü olan maddeler de gerı dönüşüme werılmelıdır bence(cam,plastık,karton ws..)
saygılar;sewgıler

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

O ŞİMDİ ASKER ş=222
Caner BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-10-2007, 12:36   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

İsmail abi çok haklısın ava gittiğimiz her yerde geçmişten kalma çöplerle karşılaşıyoruz. Şişiler,torbalar daha aklınıza ne gelirse kıyılarda var. Eh bunlarda gökten inmediğine göre bizim gibi avcılar bunu yapıyor çünki öyle yerlere gidiyoruz ki normal insanların ulaşamayacağı veya ulaşmak istemeyeceği yerler. Malesef genel olarak doğaya duyarlı bir toplum değiliz.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları