Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Makara - Makinelerle İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02-08-2008, 16:31   #1
emrereis
Oltacı

Varsayılan Alba Star Milenium 60 Makinem Bozuldu Yardım

büyük bi balık kaçırdım ondan sora makine gitti :S makinenin orta kısmı misinenin olduğu kısım normalde sabit durması gerekirken dönüyor misine dolanmıyor söktüm inceledim falan ama bişiy anlayamadım arkadaki ayar yerinden kaynaklanıyo sanırım bi fikri olan war mı
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
fotoda nerenin ağrızalı olduğunu gösterdim dönmemesi gerekirken o bölüm dönüyor misine sarılmıyo dolayısıyla

Bu mesaj en son " 02-08-2008 " tarihinde saat 16:36 itibariyle emrereis tarafından düzenlenmiştir....
emrereis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 02-08-2008, 17:48   #2
walras
Kaptan

walras kullanıcısının avatarı

kalama ayarından kaynaklanıyor olabilir mi?
walras Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-2008, 17:58   #3
emrereis
Oltacı

walla ondan büyük ihtimal ne kadar sağada solada çevirsem durmuyo ama o kalama ayarı yapan yer bozulmuş sanırım geçen gün oldu baya büyük bi balık asıldı tirsi tutarken oltanın yarısını suya gömdü yamultup ondan sora olta gitti :S söktüm baktım öle inceledim bişiy bulamadım orta kısmı bi tek kalama yeri tutuyo muhtemelen ondan kaynaklanıyo oda plastik bi parça ama :S nsl bolzur anlayamadım :S
makineyi tekrar söktüm kalamanın içini çıkarmaya çalşyorum şu an =)

Bu mesaj en son " 02-08-2008 " tarihinde saat 18:09 itibariyle emrereis tarafından düzenlenmiştir....
Eski 02-08-2008, 18:22   #4
emrereis
Oltacı

kalama tamir edilcek bişiye benzemioya:S oraya bişiy uydurmaya çalşıyorum yada aynısından bulmak lazım sabitlicem orta kısmı sadece ileri geri harket edicek kalama ayarsız olcak artık napalım
Eski 03-08-2008, 10:52   #5
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
emrereis tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
büyük bi balık kaçırdım ondan sora makine gitti :S makinenin orta kısmı misinenin olduğu kısım normalde sabit durması gerekirken dönüyor misine dolanmıyor söktüm inceledim falan ama bişiy anlayamadım arkadaki ayar yerinden kaynaklanıyo sanırım bi fikri olan war mı
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
fotoda nerenin ağrızalı olduğunu gösterdim dönmemesi gerekirken o bölüm dönüyor misine sarılmıyo dolayısıyla
Emre kardeşim makaranın geçtiği çubuğun ortasında T şeklinde bir pim var büyük ihtimal o düşmüştür.Düştüyse çubuğun ortasında bir delik kalmıştır öyleyse oraya bir pim tak

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-08-2008, 16:30   #6
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

Hiç dokunma alba-stara e-mail at derim.

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-2008, 00:13   #7
emrereis
Oltacı

Alıntı:
paşalı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Emre kardeşim makaranın geçtiği çubuğun ortasında T şeklinde bir pim var büyük ihtimal o düşmüştür.Düştüyse çubuğun ortasında bir delik kalmıştır öyleyse oraya bir pim tak
pim duruyo kalamada sorun sanırım :S 4-5 kez söktüm çözmedim walla ya:S o ortadaki demirin dönmemesini sağlıcak hiç bişi yok :S
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları